Ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης ξέσπασε κοιτώντας την κάμερα: «Εσείς που με κοιτάτε ξέρετε τι μου έχετε κάνει»

14:00 - 12/02/2021

Ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης, καλεσμένος στο Πρωινό την Παρασκευή, ξέσπασε στον αέρα για το θέμα των ημερών, την σεξουαλική παρενόχληση και […] The post Ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης ξέσπασε κοιτώντας την κάμερα: «Εσείς που με κοιτάτε ξέρετε τι μου έχετε κάνει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

To ξέσπασμα του Λεωνίδα Καλφαγιάννη: Εσείς που με κοιτάτε ξέρετε τι μου έχετε κάνει

«Μας έχουν δέσμιους, ότι αν βγούμε και μιλήσουμε θα βρεθούμε με την κατηγορία της συκοφαντίας. Εγώ μίλησα, το κόστος το πήρα«, λέει ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης ξέσπασε στο Πρωϊνό: Εσείς που με κοιτάτε ξέρετε τι μου έχετε κάνει (βίντεο)

«Έχετε επέμβει στη ζωή μου με αυτόν τον τρόπο που έχετε επέμβει, το γνωρίζετε καλά. Εσείς που με κοιτάτε! Δεν θα μου λείψετε κύριοι και κυρίες!», λέει ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

To ξέσπασμα Καλφαγιάννη: Εσείς που με κοιτάτε, ξέρετε τι μου έχετε κάνει

Ξέσπασε ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης και μίλησε ανοιχτά για τη σεξουαλική παρενόχληση και την ψυχολογική βία στον καλλιτεχνικό χώρο. Ο ηθοποιός, μάλιστα, δεν δίστασε να κοιτάξει απευθείας την κάμερα και απευθύνθηκε στους ηθοποιούς και τους σκηνοθέτες που έχουν ασκήσει και στον ίδιο βία στο παρελθόν.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης ξέσπασε κατά τριών ηθοποιών και σκηνοθετών: Εσείς που με κοιτάτε, ξέρετε τι μου έχετε κάνει

Ξέσπασε ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης και μίλησε ανοιχτά για τη σεξουαλική παρενόχληση και κακοποίηση στον καλλιτεχνικό χώρο. Ο ηθοποιός κοίταξε απευθείας την κάμερα και απευθύνθηκε στους ηθοποιούς και τους σκηνοθέτες που του έχουν ασκήσει βία στο παρελθόν. «Μας έχουν δέσμιους, ότι αν βγούμε και μιλήσουμε θα βρεθούμε με την κατηγορία της συκοφαντίας. Εγώ μίλησα, το κόστος […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ξέσπασε ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης: Εσείς που με κοιτάτε ξέρετε τι μου έχετε κάνει

“Έχετε επέμβει στη ζωή μου με αυτόν τον τρόπο που έχετε επέμβει, το γνωρίζετε καλά. Εσείς που με κοιτάτε! Δεν θα μου λείψετε κύριοι και κυρίες!”, λέει ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης. Ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης, καλεσμένος στο Πρωινό την Παρασκευή, ξέσπασε στον αέρα για το θέμα των ημερών, την σεξουαλική παρενόχληση και... The post Ξέσπασε ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης: Εσείς που με κοιτάτε ξέρετε τι μου έχετε κάνει appeared first on ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Λεωνίδας Καλφαγιάννης κατά τριών ηθοποιών και σκηνοθετών: Εσείς που με κοιτάτε ξέρετε τι μου έχετε κάνει…

Ο ηθοποιός, μάλιστα, δεν δίστασε να κοιτάξει απευθείας την κάμερα και απευθύνθηκε στους ηθοποιούς και τους σκηνοθέτες που έχουν ασκήσει και στον ίδιο βία στο παρελθόν. «Τα ξέρουμε όλοι. Μας έχουν δέσμιους, ότι αν βγούμε και μιλήσουμε θα βρεθούμε με την κατηγορία της συκοφαντίας. Εγώ μίλησα, το κόστος το πήρα, η προσωπική μου διαδρομή το […] The post Λεωνίδας Καλφαγιάννης κατά τριών ηθοποιών και σκηνοθετών: Εσείς που με κοιτάτε ξέρετε τι μου έχετε κάνει… appeared first on TheCaller.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Λεωνίδας Καλφαγιάννης: Καταφέρθηκε εναντίον τριών ηθοποιών και σκηνοθετών – «Ξέρετε τι μου έχετε κάνει»

Λεωνίδας Καλφαγιάννης: Ο ηθοποιός μίλησε σε πολύ οργισμένο τόνο για όσα έχει βιώσει.

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Λεωνίδας Καλφαγιάννης: "Εσείς που με κοιτάτε ξέρετε τι μου έχετε κάνει" (video)

Ξέσπασε κοιτώντας την κάμερα

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Λεωνίδας Καλφαγιάννης: Καταφέρθηκε εναντίον τριών ηθοποιών και σκηνοθετών – «Ξέρετε τι μου έχετε κάνει»

Λεωνίδας Καλφαγιάννης: Ο ηθοποιός μίλησε σε πολύ οργισμένο τόνο για όσα έχει βιώσει.

Διαβάστε το στο
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»