Τα επικίνδυνα ζικ-ζακ και τα ήξεις αφήξεις του ΕΛΙΑΜΕΠ

18:38 - 12/02/2021

Πολλές φορές και σε αρκετά άρθρα μου κατά το παρελθόν έχω αναφερθεί στο “Ελληνικό Ίδρυμα Ευρωπαϊκής και Εξωτερικής Πολιτικής”, το γνωστό σε όλους μας ΕΛΙΑΜΕΠ, με πιο πρόσφατο το άρθρο μου της Παρασκευής 5 Φεβρουαρίου 2021 με τίτλο “Παντουρκισμός και ΕΛΙΑΜΕΠ”, όπου έγραφα: «Το Μέγαρο Μαξίμου είναι χαμένο μέσα στην ανάγνωση των “μαθημάτων” του ΕΛΙΑΜΕΠ! Δηλαδή του “Ελληνικού Ιδρύματος Ευρωπαϊκής και Εξωτερικής Πολιτικής”! Του συμβουλευτικού οργάνου του Μαξίμου, το οποίο έχουν “κορόνα στο κεφάλι τους” η Ντόρα Μπακογιάννη, ο Γιώργος Παπανδρέου, ο Ευάγγελος Βενιζέλος, ο Γιώργος Κατρούγκαλος, ο Σταύρος Θεοδωράκης και τόσοι άλλοι πολιτικοί κολοσσοί της πατρίδος μας! Το Ελληνικό Ίδρυμα Ευρωπαϊκής και Εξω

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τα επικίνδυνα ζακ-ζακ και τα ήξεις αφήξεις του Ελιαμεπ

Γράφει ο Παναγιωτης Αποστολου Πολλές φορές και σε αρκετά άρθρα μου κατά το παρελθόν έχω αναφερθεί στο “Ελληνικό Ίδρυμα Ευρωπαϊκής και Εξωτερικής Πολιτικής”, το γνωστό σε όλους μας ΕΛΙΑΜΕΠ, με πιο πρόσφατο το άρθρο μου της Παρασκευής 5 Φεβρουαρίου 2021 με τίτλο “Παντουρκισμός και ΕΛΙΑΜΕΠ”, όπου έγραφα: «Το Μέγαρο Μαξίμου είναι χαμένο μέσα στην ανάγνωση […] Τα επικίνδυνα ζακ-ζακ και τα ήξεις αφήξεις του Ελιαμεπ - olympia

Διαβάστε το στο olympia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις