Πένθος για τον Γιάννη Μποσταντζόγλου – Πέθανε ο αδερφός του

17:03 - 13/02/2021

Μερικές από τις πιο δύσκολες στιγμές της ζωής του βιώνει ο Γιάννης Μποσταντζόγλου, καθώς έχασε τον To άρθρο Πένθος για τον Γιάννη Μποσταντζόγλου – Πέθανε ο αδερφός του δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βαρύ πένθος για τον Γιάννη Μποσταντζόγλου – Τι συνέβη

Δύσκολες ώρες για τον Γιάννη Μποσταντζόγλου. Βαρύ πένθος για την οικογένειά του. Έφυγε από τη ζωή ο εικαστικός, θεατρικός συγγραφέας, σπουδαίος κολυμβητής και πολίστας του Παναθηναϊκού, Κώστας Βοσταντζόγλου, ο οποίος γεννήθηκε στις 16 Νοεμβρίου 1949, ήταν γιος του θρυλικού σκιτσογράφου Μποστ και αδελφός του ηθοποιού Γιάννη Μποσταντζόγλου. Η ανακοίνωση του Παναθηναϊκού για τον θάνατο του […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Θρήνος για τον Μποσταντζόγλου – Νεκρός ο αδερφός του

Δύσκολες στιγμές για τον ηθοποιό Γιάννη Μποσταντζόγλου, αφού έφυγε από τη ζωή ο αδερφός του, εικαστικός, θεατρικός συγγραφές και κολυμβητής του Παναθηναϊκού Κώστας Βοσταντζόγλου.         Η ανακοίνωση του Παναθηναϊκού για τον θάνατο του Κώστα Βοσταντζόγλου «Ο Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος εκφράζει τα βαθιά του συλλυπητήρια για τον χαμό του πρώην κολυμβητή και υδατοσφαιριστή του Συλλόγου Κώστα Βοσταντζόγλου.         Ο Κώστας Βοσταντζόγλου, ήταν βασικό μέλος της κολυμβητικής ομάδας του Παναθηναϊκού Α.Ο. στο τέλος της δεκαετίας του ’60. Πρωταγωνιστής στο αγώνισμα της πεταλούδας, στα 100 και 200 μέτρα. Πανελληνιονίκης στα 200 μ. πεταλούδα το 1968. Μέλος της Εθνικής Ομάδας Κολύμβησης. Ξεχώρισε ιδιαίτ

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»