Νατάσσα Μποφίλιου: «Mου είπε… άντε μωρή χοντρή που θα μας πεις να κάνουμε και ησυχία»

12:36 - 18/02/2021

Αποκαλύψεις που θα συζητηθούν φαίνεται πως θα κάνει η δημοφιλής ερμηνεύτρια Νατάσσα Μποφίλιου, στο ΤΕΤ-Α-ΤΕΤ στον Alpha Κύπρου με τον Τάσο Τρύφωνος. […] The post Νατάσσα Μποφίλιου: «Mου είπε… άντε μωρή χοντρή που θα μας πεις να κάνουμε και ησυχία» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νατάσσα Μποφίλιου: Υπήρξε άνθρωπος μες στο μαγαζί που μου είπε «Άντε μωρή χοντρή που θα μας πεις να κάνουμε και ησυχία»

Η γνωστή τραγουδίστρια έχει υπάρξει θύμα κακοποιητικής συμπεριφοράς στον χώρο της δουλειάς της

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Νατάσσα Μποφίλιου: Mου είπε άντε μωρή χοντρή που θα μας πεις να κάνουμε και ησυχία

«Μου έχει τύχει να μπει κάποιος στο καμαρίνι μου και να ασκήσει κανονική βία εναντίον μου»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Νατάσα Μποφίλιου: “Ήρθε σε παράσταση και μου είπε άντε μωρή χοντρή που θα μας πεις να κάνουμε και ησυχία”

Μία αποκαλυπτική συνέντευξη θα παραχωρήσει η Νατάσα Μποφίλιου στο ΤΕΤ-Α-ΤΕΤ στον Alpha Κύπρου με τον Τάσο Τρύφωνος και θα μιλήσει για το θέμα των ημερών ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Νατάσα Μποφίλιου: “Ήρθε σε παράσταση και μου είπε άντε μωρή χοντρή που θα μας πεις να κάνουμε και ησυχία” δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Νατάσσα Μποφίλιου: Μου είπε «άντε μωρή χοντρή που θα μας πεις να κάνουμε και ησυχία»

«Το να παίρνεις θέση έχει τίμημα αλλά θα το πληρώσουμε γιατί θέλουμε ο κόσμος να γίνει καλύτερος. Δεν σιωπούμε για τίποτα πια. Παίρνουμε θέση και βάζουμε όρια», τονίζει η Νατάσσα Μποφίλιου στην συνέντευξη που παραχώρησε στον Τάσο Τρύφωνος και στην εκπομπή ΤΕΤ-Α-ΤΕΤ στην τηλεόραση του Alpha Κύπρου. Η συνέντευξη θα μεταδοθεί την ερχόμενη Κυριακή και […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Νατάσα Μποφίλιου: Μου είπε «άντε μωρή χοντρή που θα μας πεις να κάνουμε και ησυχία» (vid)

Η ίδια πρόκειται να μιλήσει για την θύελλα καταγγελιών που έχει ξεσπάσει στο χώρο του θεάματος, για σεξουαλική παρενόχληση και ψυχολογική και λεκτική βία. Όπως ακούγεται να λέει και στο τρέιλερ της εκπομπής που έχει κυκλοφορήσει, η τραγουδίστρια έχει βιώσει πολλές φορές κακοποιητικές συμπεριφορές. «Θεωρούσα όμως ότι είναι κάτι που εγώ πρέπει να λύσω. Δεν […] The post Νατάσα Μποφίλιου: Μου είπε «άντε μωρή χοντρή που θα μας πεις να κάνουμε και ησυχία» (vid) appeared first on TheCaller.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Νατάσσα Μποφίλιου: «Μου έχουν πει σε μαγαζί “άντε μωρή χοντρή, θα μας πεις να κάνουμε και ησυχία”» (video)

Ένα θέμα που έχει απασχολήσει ιδιαίτερα το τελευταίο διάστημα τα μέσα μαζικής ενημέρωσης είναι η κακοποίηση σε οποιαδήποτε μορφή αλλά και η σεξουαλική παρενόχληση στο χώρο του θεάματος. Η Νατάσσα Μποφίλιου παραχωρήσει συνέντευξη στον Τάσο Τρύφωνος και στην εκπομπή «Τετ α τετ», η οποία θα προβληθεί την Κυριακή από το κανάλι Alpha Κύπρου. Μέσα από […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Νατάσσα Μποφίλιου: "Mου είπε… άντε μωρή χοντρή που θα μας πεις να κάνουμε και ησυχία" (video)

"Μου έχει τύχει να μπει κάποιος στο καμαρίνι μου και να ασκήσει κανονική βία εναντίον μου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»