Έλλη Κοκκίνου: «Η Τζένη Μπότση μου είχε εκμυστηρευτεί όσα κατήγγειλε δημόσια»

00:40 - 19/02/2021

Η Έλλη Κοκκίνου ήταν καλεσμένη στο The 2Night Show κι αναφέρθηκε στις καταγγελίες που υπάρχουν για κακοποίηση στον χώρο της […] The post Έλλη Κοκκίνου: «Η Τζένη Μπότση μου είχε εκμυστηρευτεί όσα κατήγγειλε δημόσια» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλλη Κοκκίνου: Η Τζένη Μπότση μου είχε εκμυστηρευτεί όσα κατήγγειλε δημόσια

«Είμαστε πολύ κοντά και την ιστορία αυτήν την ήξερα πολλά χρόνια. Το έμαθα λίγα χρόνια αφότου την γνώρισα»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ελλη Κοκκίνου για Τζένη Μπότση: Ήξερα πολλά χρόνια όσα κατήγγειλε δημόσια

«Εγώ δεν έχω βιώσει κάτι παρόμοιο ποτέ κι ούτε έχω ακούσει στον χώρο τον δικό μου. Δεν αγιοποιώ τον χώρο μου. Άλλο η σεξουαλική παρενόχληση κι άλλο ξέρω τι πάω να κάνω γιατί έχω κάποια σκοπιμότητα». είπε η Ελλη Κοκκίνου

Διαβάστε το στο in.gr

Έλλη Κοκκίνου για Τζένη Μπότση: Ήξερα πολλά χρόνια όσα κατήγγειλε δημόσια

Στο The 2Night Show βρέθηκε καλεσμένη το βράδυ της Πέμπτης η Έλλη Κοκκίνου κι αναφέρθηκε στις καταγγελίες που υπάρχουν για κακοποίηση στον χώρο της τέχνης αλλά κι αυτήν που έκανε η κουμπάρα της, Τζένη Μπότση. «Αυτό ξεκίνησε από τον πρωταθλητισμό… Η Τζένη Μπότση έχει βαφτίσει τον γιο μου κι είμαστε φίλες από το 1998. Είμαστε […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ελλη Κοκκίνου: Η Τζένη Μπότση μου είχε πει όσα κατήγγειλε δημόσια

«Εγώ δεν έχω βιώσει κάτι παρόμοιο ποτέ κι ούτε έχω ακούσει στον χώρο τον δικό μου. Δεν αγιοποιώ τον χώρο μου. Άλλο η σεξουαλική παρενόχληση κι άλλο ξέρω τι πάω να κάνω γιατί έχω κάποια σκοπιμότητα». είπε η Ελλη Κοκκίνου

Διαβάστε το στο vita.gr

Έλλη Κοκκίνου: Η Τζένη Μπότση μου είχε εκμυστηρευτεί όσα κατήγγειλε δημόσια

«Το κουβαλούσε πάρα πολλά χρόνια»

Διαβάστε το στο news.gr

Έλλη Κοκκίνου για Τζένη Μπότση: Δεν το είχε πει ούτε στους γονείς της

Η Έλλη Κοκκίνου αποκάλυψε στον Γρηγόρη Αρναούτογλου ότι γνώριζε για το περιστατικό σεξουαλικής παρενόχλησης που κατήγγειλε η φίλη και κουμπάρα της Τζένη Μπότση.Καλεσμένη στο «The 2Night Show» με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου, η Έλλη Κοκκίνου μίλησε και για την καταγγελία που έκανε η κολλητή φίλη, κουμπάρα και νονά του μονάκριβου παιδιού της Τζένη Μπότση σχετικά με περιστατικό σεξουαλικής παρενόχλησης. Η τραγουδίστρια, αναφερόμενη στο περιστατικό που είδε το φως της δημοσιότητας μετά από την επώνυμη καταγγελία της ηθοποιού και δύο ακόμα συναδέλφων της, το οποίο ήταν η αφορμή για να ανοίξουν πολλά στόματα στον χώρο του θεάτρου, δήλωσε καταρχήν ότι γνώριζε το συγκεκριμένο γεγονός. Όπως είπε, το συγκε

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Έλλη Κοκκίνου: «Η Τζένη Μπότση μού είχε πει για τη σεξουαλική παρενόχληση»

Έλλη Κοκκίνου: Η αγαπημένη τραγουδίστρια υποστήριξε ότι γνώριζε για την σεξουαλική παρενόχληση που υπέστη η Τζένη Μπότση.

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Έλλη Κοκκίνου: «Η Τζένη Μπότση μού είχε πει για τη σεξουαλική παρενόχληση»

Έλλη Κοκκίνου: Η αγαπημένη τραγουδίστρια υποστήριξε ότι γνώριζε για την σεξουαλική παρενόχληση που υπέστη η Τζένη Μπότση.

Διαβάστε το στο
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Δημήτρης Παπανώτας κατά Δημήτρη Πανόπουλου: «Βασιλικότερος του βασιλέως ο πιτσιρικάς;»

Δώρα Τσαμπάζη για Δημήτρη Παπανώτα: «Στο αμοντάριστο υλικό βρίσκω και άλλα προβληματικά σημεία»

Χριστόφορος Παπακαλιάτης: «Είναι άδικο να συγκριθεί το Maestro με άλλες ελληνικές σειρές»

Γιώργος Τσούλης για Ελένη Μενεγάκη: «Είναι μια απόφαση που την έχει πάρει για κάποιους λόγους»

Νίκος Χρηστίδης: «Η σεξουαλική παρενόχληση με έκανε πιο επιφυλακτικό με τους ανθρώπους»

Δημήτρης Κόκοτας – Γιώργος Λιάγκας: «Τα πράγματα δεν πήγαν έτσι όπως περίμεναν»