Δέσποινα Ολυμπίου: «Είχα δεχτεί σεξουαλική παρενόχληση κι ανήλικη αλλά ο θύτης δεν ζει»

18:12 - 20/02/2021

Στο Σου Κου Family ήταν καλεσμένη η Δέσποινα Ολυμπίου και μίλησε ανάμεσα σε άλλα για την σεξουαλική παρενόχληση που είχε […] The post Δέσποινα Ολυμπίου: «Είχα δεχτεί σεξουαλική παρενόχληση κι ανήλικη αλλά ο θύτης δεν ζει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δέσποινα Ολυμπίου: “Δέχτηκα κι ανήλικη σεξουαλική παρενόχληση αλλά έλεγα κανείς δεν θα με πιστέψει”

Την δική της εμπειρία για σεξουαλική παρενόχληση που είχε δεχτεί στην τρυφερή ηλικία των 14 μοιράστηκε η Δέσποινα Ολυμπίου στο Σου Κου Family. Να λάβουμε ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Δέσποινα Ολυμπίου: “Δέχτηκα κι ανήλικη σεξουαλική παρενόχληση αλλά έλεγα κανείς δεν θα με πιστέψει” δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Δέσποινα Ολυμπίου: «Είχα δεχτεί σεξουαλική παρενόχληση ανήλικη αλλά ο θύτης δεν ζει» (Video)

ΕΛΛAΔΑ  Για τη σεξουαλική παρενόχληση που είχε δεχθεί σε μικρή ηλικία κι είχε πρόσφατα αποκαλύψει μίλησε, μεταξύ άλλων, η Δέσποινα Ολυμπίου στην εκπομπή Σου Κου Family.  «Να λάβουμε υπ’ όψιν ότι την εποχή που ήμουν έφηβη, δεν υπήρχε αυτή η πληροφορία. Τώρα έχεις εγκυκλοπαίδεια στα χέρια σου. Όταν σου συμβεί κάτι σε ηλικία που είσαι άπειρη. Δύο φορές και την πρώτη φορά ήμουν ανήλικη… Χαίρομαι πολύ που έχουν βγει να μιλήσουν για να ξέρουν τα νέα παιδιά τα δικαιώματά τους. Σεξουαλική παρενόχληση είναι κι ένας επιδειξίας που μου έτυχε κι αυτό. Δεν είπα το όνομα γιατί είπα που να το σκαλίσω τώρα, ποιος θα με πιστέψει. Το ανέλυσα μόνη μου, το χώνεψα και πήγα παρακάτω», ανέφερε η τραγουδίστρια.  Σε ερ

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Δέσποινα Ολυμπίου: «Είχα δεχτεί σεξουαλική παρενόχληση, αλλά ο θύτης δεν ζει» (βίντεο)

Στο Σου Κου Family ήταν καλεσμένη η Δέσποινα Ολυμπίου και μίλησε ανάμεσα σε άλλα για την σεξουαλική παρενόχληση που είχε δεχθεί σε μικρή ηλικία κι είχε πρόσφατα αποκαλύψει. «Να λάβουμε υπ’ όψιν ότι την εποχή που ήμουν έφηβη, δεν υπήρχε αυτή η πληροφορία. Τώρα έχεις εγκυκλοπαίδεια στα χέρια σου. Όταν σου συμβεί κάτι σε ηλικία […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Δέσποινα Ολυμπίου: Είχα δεχτεί σεξουαλική παρενόχληση κι ανήλικη αλλά ο θύτης δεν ζει

«Δεν είπα το όνομα γιατί είπα που να το σκαλίσω τώρα, ποιος θα με πιστέψε», ανέφερε η Δέσποινα Ολυμπίου.Καλεσμένη στο Σου Κου Family ήταν η Δέσποινα Ολυμπίου και μίλησε ανάμεσα σε άλλα για την σεξουαλική παρενόχληση που είχε δεχθεί σε μικρή ηλικία κι είχε. «Να λάβουμε υπ’ όψιν ότι την εποχή που ήμουν έφηβη, δεν υπήρχε αυτή η πληροφορία. Τώρα έχεις εγκυκλοπαίδεια στα χέρια σου. Όταν σου συμβεί κάτι σε ηλικία που είσαι άπειρη. Δύο φορές και την πρώτη φορά ήμουν ανήλικη… Χαίρομαι πολύ που έχουν βγει να μιλήσουν για να ξέρουν τα νέα παιδιά τα δικαιώματά τους. Σεξουαλική παρενόχληση είναι κι ένας επιδειξίας που μου έτυχε κι αυτό. Δεν είπα το όνομα γιατί είπα που να το σκαλίσω τώρα, ποιος θα με πιστέ

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»