Τάνια Τσανακλίδου για Τατιάνα Στεφανίδου: «Άθλια και σιχαμένη»

14:33 - 27/02/2021

Τάνια Τσανακλίδου για Τατιάνα Στεφανίδου: «Άθλια και σιχαμένη» Κατά της παρουσιάστριας Τατιάνας Στεφανίδου για ειρωνικά σχόλια που έκανε σχετικά με τον Σπύρο Μπιμπίλα, τάχθηκε η Τάνια Τσανακλίδου. Ειδικότερα, η γνωστή τραγουδίστρια χαρακτήρισε τη Στεφανίδου «άθλια και σιχαμένη» στο Twitter αναδημοσιεύοντας ένα βίντεο που η δεύτερη σχολίασε υποτιμητικά την συνάντηση Λιγνάδη – Μπιμπίλα στα στρουμφάκια της ΕΡΤ. «Δεν […]

Διαβάστε Περισσότερα στο diaforetiko.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τάνια Τσανακλίδου για Τατιάνα Στεφανίδου: «Άθλια και σιχαμένη»

Κατά της παρουσιάστριας Τατιάνας Στεφανίδου για ειρωνικά σχόλια που έκανε σχετικά με τον Σπύρο Μπιμπίλα, τάχθηκε η Τάνια Τσανακλίδου. Ειδικότερα, η γνωστή τραγουδίστρια χαρακτήρισε τη Στεφανίδου «άθλια και σιχαμένη» στο Twitter αναδημοσιεύοντας ένα βίντεο που η δεύτερη σχολίασε υποτιμητικά την συνάντηση Λιγνάδη – Μπιμπίλα στα στρουμφάκια της ΕΡΤ. «Δεν ξέρω αν είναι χειρότερη η προφυλάκιση […]

Διαβάστε το στο Newside.gr

Τσανακλίδου κατά Τατιάνας Στεφανίδου: «Αθλια και σιχαμερή»

Ενα υποτιμητικό σχόλιο της Τατιάνας Στεφανίδου για τον Σπύρο Μπιμπίλα προκάλεσε την αντίδραση της Τάνιας Τσανακλίδου

Διαβάστε το στο in.gr

Τσανακλίδου κατά Στεφανίδου για την υπόθεση Λιγνάδη: «Άθλια και σιχαμένη…» (ΒΙΝΤΕΟ)

Ειδικότερα, η γνωστή τραγουδίστρια χαρακτήρισε τη Στεφανίδου «άθλια και σιχαμένη» στο Twitter αναδημοσιεύοντας ένα βίντεο που η δεύτερη σχολίασε στην έναρξη της εκπομπής της T Live, το πρωί της Παρασκευής, το βλέμμα του Δημήτρη Λιγνάδη. Όπως είπε χαρακτηριστικά η Τατιάνα Στεφανίδου: «Οι φωτογραφίες είναι χαρακτηριστικές. Η μάσκα κρύβει το πρόσωπο, ο σκούφος κρύβει τα μαλλιά, […] The post Τσανακλίδου κατά Στεφανίδου για την υπόθεση Λιγνάδη: «Άθλια και σιχαμένη…» (ΒΙΝΤΕΟ) appeared first on TheCaller.

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ diaforetiko.gr

Παναγιώτης Πετράκης: «Πιστεύω πολύ στον Χριστό κι εκεί εναποθέτω όλες μου τις ελπίδες»

Ο άντρας μου, μου κάνει παρατήρηση αν μια μέρα δεν βαφτώ. Τί να κάνω;

Γιος Παναγιώτη Φασούλα – Κέρδισε τον καρκίνο, έκλεισε τα 22, και είναι ολόιδιος ο μπαμπάς του

Πουλάνε σαν τρελά: Ανάρπαστα έγιναν τα πλαστικά καλαμάκια σε πανηγύρι

Έξαλλη η Μαρία Ιωαννίδου με την Google : «Μου προσθέτει 15 χρόνια. Εγώ νομίζω ότι μικροδείχνω, τουλάχιστον 10 χρόνια κάτω»

H Ιωάννα είναι 26 χρονών και είναι η νέα δασκάλα των Αρκιών που διδάσκει στον μοναδικό μαθητή