Νατά Μποφίλιου: Απαντά για το «επαγγελματίες ομοφυλόφιλοι» του Αλέξη Κούγια

16:42 - 27/02/2021

Στο Καλύτερα Δεν Γίνεται και στον Θοδωρή Κουτσογιαννόπουλο μίλησε σε συνέντευξή της η Νατάσα Μποφίλιου για όλες τις καταγγελίες στον […] The post Νατά Μποφίλιου: Απαντά για το «επαγγελματίες ομοφυλόφιλοι» του Αλέξη Κούγια appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νατάσσα Μποφίλιου : «Ο Κούγιας βγήκε και μίλησε για επαγγελματίες ομοφυλόφιλους – Σε τι κόσμο ζούμε;»

Την αγανάκτησή της για τις δηλώσεις του δικηγόρου του Δημήτρη Λιγνάδη, Αλέξη Κούγια, περί «επαγγελματιών ομοφυλοφίλων», εξέφρασε η τραγουδίστρια, Νατάσα Μποφίλιου

Διαβάστε το στο in.gr

H Νατάσα Μποφίλιου απαντά για το «επαγγελματίες ομοφυλόφιλοι» του Κούγια (Video)

ΕΛΛAΔΑ  Για τις καταγγελίες στον χώρο του θεάματος αλλά και τη δήλωση του Αλέξη Κούγια περί επαγγελματιών ομοφυλόφιλων μίλησε η Νατάσα Μποφίλιου στην εκπομπή «Καλύτερα δε Γίνεται».  «Έπρεπε να γίνει… Είμαστε ευγνώμονες σε αυτούς που το είπαν και θέλουν να φτιάξουν έναν καινούριο κόσμο. Όλοι έχουμε βρεθεί απέναντι στην κακοποίηση κι ως παρατηρητές κι ήρθε η ώρα να μπει ένα τέλος. Ο φόβος του εκφοβισμού, να φοβάσαι δηλαδή να ασκήσεις βία δεν είναι το πιο σωστό αλλά εμένα μου κάνει… Αυτός που δεν κάνει ότι δεν είδε είναι πιο επικίνδυνος. Με εξοργίζουν τα πάντα αυτήν την περίοδο κι νομίζω ότι πρέπει να μιλάμε… Κάθισα κι είδα τον Αλέξη Κούγια που είπε για επαγγελματίες ομοφυλόφιλους και σκέφτομαι ζού

Διαβάστε το στο topontiki.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»

MasterChef: Τον καθαίρεσαν από αρχηγό και νευριασμένος δεν θέλει ούτε τον Θεό για αντίπαλο

Δημήτρης Κόκοτας: Σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Χρήστος μαθαίνει την αλήθεια και παθαίνει κρίση