Έλλη Κοκκίνου: Τα κακόβουλα σχόλια για τα κιλά της και η κατάθλιψη (βίντεο)

00:32 - 28/02/2021

Το Mega Star φιλοξένησε μία από τις ωραιότερες γυναίκες του ελληνικού πενταγράμμου και αγαπημένες του κοινού, την πάντα εντυπωσιακή Έλλη Κοκκίνου! Η τραγουδίστρια μίλησε για το 10ο άλμπουμ της με τίτλο «Τα Συναισθήματά Μου» που «γεννήθηκε» μέσα στην καραντίνα, μετά από πέντε χρόνια αποχής από τα δισκογραφικά δρώμενα. Μέσα στο νέο της άλμπουμ, και μια […]

Διαβάστε Περισσότερα στο irafina.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλλη Κοκκίνου: Τα αρνητικά σχόλια για τα κιλά που την οδήγησαν στην κατάθλιψη

Η τραγουδίστρια αποκάλυψε τις πιο δύσκολες στιγμές της καριέρας της

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Έλλη Κοκκίνου: Τα αρνητικά σχόλια για τα κιλά που την οδήγησαν στην κατάθλιψη

Καλεσμένη στο Mega Star ήταν η Έλλη Κοκκίνου η οποία μίλησε για το νέο της άλμπουμ με τίτλο «Τα Συναισθήματά μου», αλλά αποκάλυψε και τις πιο δύσκολες στιγμές της καριέρας της μέχρι σήμερα. «Το ότι είμαι μητέρα δεν μπορεί να μην περιορίσει και να σκέφτομαι πότε θα γυρίσω σπίτι αλλά π.χ. για δύο μήνες δεν […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ irafina.gr

Υπόθεση 12χρονης: Ένοχος ο Ηλίας Μίχος για βιασμό & μαστροπεία – Ένοχη μόνο για εκβίαση η μητέρα

Δημήτρης Κόκοτας: Το ιατρικό ανακοινωθέν για την πορεία της υγείας του – Τι λέει η σύζυγος του

Σεισμός πάνω από 5 Ρίχτερ αισθητός και στην Αττική – Που ήταν το επίκεντρο!

Διαγράψτε αυτές τις 28 εφαρμογές από τα κινητά σας – Δωρεάν, παράνομες και επικίνδυνες

Στο στρατό καλούνται να «καταταγούν» τρεις σκύλοι

Η στιγμή που αστυνομικοί του Τ.Α Ραφήνας συλλαμβάνουν συμμορία Ρομά στα Σπάτα για κλοπές οχημάτων & διαρρήξεις κατάστημα! (βίντεο)