Χεζόνια: «Μέρος της ήττας μου ανήκει, φταίω»

00:12 - 03/03/2021

Το σχόλιο του Μάριο Χεζόνια μετά από την εντός έδρας ήττα του Παναθηναϊκού από τη Μπαρτσελόνα για την 27η αγωνιστική της EuroLeague.Επιρρίπτοντας ευθύνες στον εαυτό του, ο Μάριο Χεζόνια, μίλησε για την ήττα του Παναθηναϊκού από την Μπαρτσελόνα στο ΟΑΚΑ, αναφερόμενος στην φυσική του κατάσταση αλλά και στο «βάρος» του να αντιμετωπίζεις την παλιά σου ομάδα. Ο άσσος των «πρασίνων» σχολίασε ότι ο προπονητής κάνει καταπληκτική δουλειά, ενώ έδωσε και υπόσχεση ότι θα μιλάει Ελληνικά σε τρεις μήνες… Πιο συγκεκριμένα, δήλωσε: «Μέρος της ήττας μου ανήκει, φταίω. Είχα ξεχάσει πόσο δύσκολο είναι να παίζεις στη EuroLeague. Ήταν έντονο επειδή αντιμετώπισα την πρώην ομάδα μου. Έπαιξα μετά από έξι μήνες και

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά