Ελένη Ουζουνίδου: «Έχω συνεργαστεί με κακότροπους σκηνοθέτες, ούτε το όνομά τους να ακούω»

02:30 - 04/03/2021

Η Ελένη Ουζουνίδου ήταν καλεσμένη στο The 2Night Show και μίλησε για τις καταγγελίες στον χώρο της Τέχνης κι για […] The post Ελένη Ουζουνίδου: «Έχω συνεργαστεί με κακότροπους σκηνοθέτες, ούτε το όνομά τους να ακούω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Ουζουνίδου: Έχω συνεργαστεί με σκηνοθέτες που δεν θέλω να ακούω το όνομά τους (βίντεο)

Η ηθοποιός μίλησε για όλα στον Γρηγόρη Αρναούτογλου

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ελένη Ουζουνίδου: Έχω συνεργαστεί κι εγώ με κακότροπους σκηνοθέτες και σταμάτησα

Η Ελένη Ουζουνίδου ήταν καλεσμένη στο The 2Night Show, και τον Γρηγόρη Αρναούτογλου. Μίλησε για τις καταγγελίες στον χώρο της Τέχνης και για το αν ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Ελένη Ουζουνίδου: Έχω συνεργαστεί κι εγώ με κακότροπους σκηνοθέτες και σταμάτησα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ελένη Ουζουνίδου : «Έχω συνεργαστεί με κακότροπους σκηνοθέτες – Δεν θέλω να ακούω ούτε το όνομά τους»

Η Ελένη Ουζουνίδου μίλησε για τις καταγγελίες στον χώρο της Τέχνης

Διαβάστε το στο in.gr

Ελένη Ουζουνίδου: Δούλεψα δύο φορές με κακότροπους σκηνοθέτες - Δεν θέλω να ακούω ούτε το όνομά τους

Η Ελένη Ουζουνίδου μίλησε για τις καταγγελίες στον χώρο της Τέχνης

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ελένη Ουζουνίδου: Έχω συνεργαστεί με κακότροπους σκηνοθέτες, ούτε να ακούω το όνομά τους

Η Ελένη Ουζουνίδου ήταν καλεσμένη στο The 2Night Show και μίλησε για τις καταγγελίες στον χώρο της Τέχνης αλλά και για το αν έχει δεχθεί κάποιους είδους παρενόχληση. «Έχω περάσει δύο φορές δύσκολα, όχι τίποτα τρομερό. Ήμουν πάρα πολύ τυχερή και δεν βρέθηκα μπροστά σε τέτοιες καταστάσεις κι ούτε έχω εισπράξει βία με όλους τους […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ελένη Ουζουνίδου: Μίλησε για τις καταγγελίες – Δεν θέλω να ακούω ούτε το όνομά τους

Ελένη Ουζουνίδου: Μίλησε για τις καταγγελίες που πέφτουν σαν βροχή στο ελληνικό θέατρο ενώ απάντησε και σε σχετική ερώτηση για το αν έχει δεχθεί κι η ίδια κάποια παρενόχληση.

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Ελένη Ουζουνίδου: Δούλεψα με σκηνοθέτες που δεν θέλω ούτε να τους ακούω [vid]

Καλεσμένη την εκπομπή «The 2night show» του Γρηγόρη Αρναούτογλου βρέθηκε το βράδυ της Τετάρτης (03/03) η ηθοποιός Ελένη Ουζουνίδου, όπου μίλησε, μεταξύ άλλων, και για τις καταγγελίες που βλέπουν καθημερινά το φως της δημοσιότητας το τελευταίο διάστημα και αφορούν το χώρο του θεάτρου και, εν γένει, της τέχνης. Στην τηλεόραση, η ηθοποιός είχε λάβει μέρος […] The post Ελένη Ουζουνίδου: Δούλεψα με σκηνοθέτες που δεν θέλω ούτε να τους ακούω [vid] appeared first on tromaktiko.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr

Ελένη Ουζουνίδου: Μίλησε για τις καταγγελίες – Δεν θέλω να ακούω ούτε το όνομά τους

Ελένη Ουζουνίδου: Μίλησε για τις καταγγελίες που πέφτουν σαν βροχή στο ελληνικό θέατρο ενώ απάντησε και σε σχετική ερώτηση για το αν έχει δεχθεί κι η ίδια κάποια παρενόχληση.

Διαβάστε το στο
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»