Κούγιας για νέα μήνυση στον Δημήτρη Λιγνάδη: Νέος δημοσιογράφος στρατολογεί τα φερόμενα ως θύματα

10:06 - 05/03/2021

Ανακοίνωση για τη νέα μήνυση σε βάρος του Δημήτρη Λιγνάδη για βιασμό το 2018 εξέδωσε ο συνήγορός του Αλέξης Κούγιας. Ο κ. Κούγιας αναφέρει ότι «πολύ σοβαρός δημοσιογράφος με ενημέρωσε ότι πρωταγωνιστής σε αυτές τις ενέργειες εις βάρος του εντολέως μου είναι ένας φιλόδοξος, νέος δημοσιογράφος, ο οποίος στρατολογεί τα φερόμενα ως θύματα και ακολούθως […]

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημήτρης Λιγνάδης: «Νέος δημοσιογράφος στρατολογεί τα φερόμενα ως θύματα» λέει ο Κούγιας

Ανακοίνωση για τη νέα μήνυση σε βάρος του Δημήτρη Λιγνάδη για βιασμό το 2018 εξέδωσε ο συνήγορός του Αλέξης Κούγιας. «Είμαι βέβαιος ότι ο κ. Εισαγγελέας ή η κα Εισαγγελέας που θα επεξεργαστούν αυτή τη νέα μήνυση θα τηρήσουν τη νομοθεσία και θα καλέσουν τον εντολέα μου, έστω και για... The post Δημήτρης Λιγνάδης: «Νέος δημοσιογράφος στρατολογεί τα φερόμενα ως θύματα» λέει ο Κούγιας appeared first on ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Αλέξης Κούγιας για υπόθεση Λιγνάδη: Νέος δημοσιογράφος στρατολογεί τα φερόμενα ως θύματα

«Το αδίκημα της καταχρήσεως εξουσίας είναι κακούργημα»

Διαβάστε το στο news.gr

Νέα δήλωση Κούγια: Δημοσιογράφος στρατολογεί τα φερόμενα ως θύματα

«Πρωταγωνιστής είναι ένας φιλόδοξος, νέος δημοσιογράφος, ο οποίος στρατολογεί τα φερόμενα ως θύματα» αναφέρει ο γνωστός ποινικολόγος Αλέξης Κούγιας, και πως «ακολούθως τα διοχετεύει σε έναν άντρα και μια γυναίκα δικηγόρο».«Επιτέλους, αυτή η φαρσοκωμωδία εις βάρος του εντολέα μου, κου Δημήτριο Λιγνάδη, πρέπει να τελειώνει» τονίζει σε νέα του δήλωση ο Αλέξης Κούγιας που έχει αναλάβει την υπόθεση του πρώην καλλιτεχνικού διευθυντή του Εθνικού Θεάτρου. Μάλιστα, αναφέρει πως «θα αποκαλυφθούν δύο νέοι βιασμοί» και πως «πρωταγωνιστής σε αυτές τις ενέργειες εις βάρος του εντολέως μου είναι ένας φιλόδοξος, νέος δημοσιογράφος, ο οποίος στρατολογεί τα φερόμενα ως θύματα και ακολούθως τα διοχετεύει σε έναν

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Ο διάσημος gamer «Ninja» αποκάλυψε πως έχει καρκίνο

Σασμός: H Νάντια κάνει μία αποκάλυψη στον εισαγγελέα, η οποία ανατρέπει όλα τα δεδομένα

Λίβερπουλ και Γιουνάιτεντ μαζί στην καταπολέμηση της «τοξικότητας» που σχετίζεται με τραγωδίες

Η αφρικανική σκόνη καλύπτει την Αθήνα, πώς θα κινηθεί – Τα τερτίπια της Άνοιξης τις επόμενες ημέρες

2+1 Laptop που αξίζουν της προσοχής σου

Νέες ταινίες της εβδομάδας: «Αδέσποτα κορμιά» και «Χίμαιρα» θα σας στείλουν στο σίνεμα