Κούγιας: «Η υπόθεση Λιγνάδη δεν θα φτάσει ποτέ στο δικαστήριο

11:10 - 07/03/2021

Κούγιας: «Η υπόθεση Λιγνάδη δεν θα φτάσει ποτέ στο δικαστήριο Την πεποίθηση ότι η υπόθεση του Δημήτρη Λιγνάδη δεν θα φτάσει στα δικαστήρια εξέφρασε ο Αλέξης Κούγιας, μέσα από την εκπομπή «Έλα Χαμογέλα» του Open. Ο γνωστός ποινικολόγος σχολίασε τις δηλώσεις του συναδέλφου του Γιάννη Βλάχου νωρίτερα στην ίδια εκπομπή. «Είναι απλό το θέμα, μην […]

Διαβάστε Περισσότερα στο diaforetiko.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στο σκαμνί – Η υπόθεση με τος πλαστούς γάμους στη Κάτω Αχαΐα θα φτάσει σύντομα στο ακροατήριο

Του Αλέξανδρου Κογκόλη Στον ανακριτή βρίσκεται ο φάκελος της γνωστής υπόθεσης με τους πλαστούς γάμους, στην Δυτική Αχαΐα. Η αποκάλυψη της υπόθεσης για την τρίγαμη γυναίκα από την Πάτρα, η οποία αποτέλεσε πανελλήνια είδηση, ξύπνησε μνήμες, για το γνωστό σκάνδαλο, το οποίο επανέρχεται στο προσκήνιο και από δικαστικής πλευράς. Ο «Νεολόγος» προχώρησε σε νέα έρευνα, […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ diaforetiko.gr

Παναγιώτης Πετράκης: «Πιστεύω πολύ στον Χριστό κι εκεί εναποθέτω όλες μου τις ελπίδες»

Ο άντρας μου, μου κάνει παρατήρηση αν μια μέρα δεν βαφτώ. Τί να κάνω;

Γιος Παναγιώτη Φασούλα – Κέρδισε τον καρκίνο, έκλεισε τα 22, και είναι ολόιδιος ο μπαμπάς του

Πουλάνε σαν τρελά: Ανάρπαστα έγιναν τα πλαστικά καλαμάκια σε πανηγύρι

Έξαλλη η Μαρία Ιωαννίδου με την Google : «Μου προσθέτει 15 χρόνια. Εγώ νομίζω ότι μικροδείχνω, τουλάχιστον 10 χρόνια κάτω»

H Ιωάννα είναι 26 χρονών και είναι η νέα δασκάλα των Αρκιών που διδάσκει στον μοναδικό μαθητή