Κώστας Δόξας – Ο δικηγόρος του ισχυρίζεται ότι κακοποιήθηκε και ο ίδιος: “Του κάρφωσε ένα στυλό στο κεφάλι”

12:58 - 09/03/2021

Ο Σπύρος Δημητρίου, δικηγόρος του Κώστα Δόξα φιλοξενήθηκε σήμερα στο T-Live και μίλησε για την καταγγελία To άρθρο Κώστας Δόξας – Ο δικηγόρος του ισχυρίζεται ότι κακοποιήθηκε και ο ίδιος: “Του κάρφωσε ένα στυλό στο κεφάλι” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Δόξας: Ισχυρίζεται ότι η πρώην σύζυγός του τού κάρφωσε ένα στυλό στο κεφάλι

Ο Σπύρος Δημητρίου, δικηγόρος του Κώστα Δόξα φιλοξενήθηκε σήμερα στο T-Live και μίλησε για την καταγγελία της πρώην συζύγου του τραγουδιστή εις βάρος του πελάτη του.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Κώστας Δόξας – Ο δικηγόρος του ισχυρίζεται ότι κακοποιήθηκε και ο ίδιος: “Του κάρφωσε ένα στυλό στο κεφάλι”

Lamianow.gr Κώστας Δόξας – Ο δικηγόρος του ισχυρίζεται ότι κακοποιήθηκε και ο ίδιος: “Του κάρφωσε ένα στυλό στο κεφάλι” Ο Σπύρος Δημητρίου, δικηγόρος του Κώστα Δόξα φιλοξενήθηκε σήμερα στο T-Live και μίλησε για την καταγγελία της πρώην συζύγου του τραγουδιστή εις βάρος του πελάτη του. Ο Κώστας Δόξας, χθες, μιλώντας αποκλειστικά στο TLIFE υποστήριξε ότι έχει στηθεί μία ιδιότυπη τηλεοπτική προανάκριση, χωρίς να έχει κριθεί κατηγορούμενος. «Μόνο με σκεπτικισμό μπορώ να παρακολουθήσω αυτήν τη ρωμαϊκή αρένα εν μέσω καραντίνας και […] Κώστας Δόξας – Ο δικηγόρος του ισχυρίζεται ότι κακοποιήθηκε και ο ίδιος: “Του κάρφωσε ένα στυλό στο κεφάλι” LamiaNow News

Διαβάστε το στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»