Δάκρυσε ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης: «Αποφάσισα να τα παρατήσω μετά από μια εμπειρία με τον κ. Λιγνάδη»

14:42 - 10/03/2021

Ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης εξομολογήθηκε για πολλά στην εκπομπή Love it και την Κατερίνα Νινιού. Ο ηθοποιός συγκλόνισε αποκαλύπτοντας πως όταν […] The post Δάκρυσε ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης: «Αποφάσισα να τα παρατήσω μετά από μια εμπειρία με τον κ. Λιγνάδη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λεωνίδας Καλφαγιάννης: «Αποφάσισα να τα παρατήσω μετά από μια εμπειρία με τον κ. Λιγνάδη»

“Έχω ζήσει πολλές καταστάσεις. Στα 24 μου είχα αποφασίσει να τα παρατήσω μετά από μια εμπειρία με τον κύριο Λιγνάδη”, αποκαλύπτει για πρώτη φορά ο ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Λεωνίδας Καλφαγιάννης: «Αποφάσισα να τα παρατήσω μετά από μια εμπειρία με τον κ. Λιγνάδη» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

«Λύγισε» on air ο Καλφαγιάννης: Είχα αποφασίσει να τα παρατήσω μετά από μια εμπειρία με τον Λιγνάδη

Ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης αποκάλυψε πως όταν ήταν μαθητής του γνωστού ηθοποιού και σκηνοθέτη και μάλιστα, είχε πάρει την απόφαση να τα παρατήσει μετά από ένα περιστατικό που συνέβη σε μια οντισιόν. «Εγώ έχω υπάρξει μαθητής του Λιγνάδη και έχω υπάρξει με πολλούς από αυτούς που έχουν ακουστεί και με πολλούς που δεν έχουν ακουστεί. Έχω […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Λεωνίδας Καλφαγιάννης: Eίχα αποφασίσει να τα παρατήσω μετά από περιστατικό με τον Λιγνάδη

ΕΛΛAΔΑ  Ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης αποκάλυψε στον ΣΚΑΪ ότι υπήρξε μαθητής του Δημήτρη Λιγνάδη και έπειτα από ένα άσχημο περιστατικό που συνέβη μαζί του σε μια οντισιόν ήθελε να παρατήσει το θέατρο. Επιπλέον, ο ηθοποιός είπε ότι ο Νίκος Κούρκουλος ήταν εκείνος που τον εμπόδισε. «Έχω υπάρξει μαθητής του Λιγνάδη και έχω υπάρξει με πολλούς από αυτούς που έχουν ακουστεί και με πολλούς που δεν έχουν ακουστεί. Έχω ζήσει πολλές καταστάσεις. Στα 24 μου είχα αποφασίσει να τα παρατήσω μετά από μια εμπειρία με τον κύριο Λιγνάδη, μια οντισιόν όπου βρισκόντουσαν και άλλοι τρεις σκηνοθέτες μπροστά και ακόμα 40 άτομα, μερικοί εκ των οποίων βγαίνουν στην τηλεόραση και μιλάνε. Με παίρνει μετά από μία εβδομάδα από το

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Αποκαλύψεις από τον Λ.Καλφαγιάννη: «Στα 24 μου αποφάσισα να τα παρατήσω μετά από μία εμπειρία με τον Δ.Λιγνάδη»

Ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης μίλησε στην εκπομπή Love it και στάθηκε στην δικιά του εμπειρία από τον Δημήτρη Λιγνάδη στην αρχή της καριέρας του. «Εγώ έχω υπάρξει μαθητής του Λιγνάδη και έχω υπάρξει με πολλούς από αυτούς που έχουν ακουστεί και με πολλούς που δεν έχουν ακουστεί. Έχω ζήσει πολλές καταστάσεις. Στα 24 μου είχα αποφασίσει να τα παρατήσω μετά από μια εμπειρία με τον κύριο Λιγνάδη, μια audition όπου βρισκόντουσαν και άλλοι τρεις σκηνοθέτες μπροστά και ακόμα 40 άτομα, μερικοί εκ των οποίων βγαίνουν στην τηλεόραση και μιλάνε. Με παίρνει μετά από μια εβδομάδα από το γραφείο του κύριου Κούρκουλου η γραμματέας του και με παρακαλά να πάω να με δει ο κύριος Κούρκουλος. Μπαίνω μέσα στο γραφείο του,

Διαβάστε το στο pronews.gr

Δάκρυσε ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης: «Αποφάσισα να τα παρατήσω μετά από μια εμπειρία με τον κ. Λιγνάδη»

Ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης εξομολογήθηκε για πολλά στην εκπομπή Love it και την Κατερίνα Νινιού. Ο ηθοποιός συγκλόνισε αποκαλύπτοντας πως όταν ήταν μαθητής του Δημήτρη Λιγνάδη, είχε πάρει την απόφαση να τα παρατήσει μετά από ένα περιστατικό που συνέβη σε μια audition. «Εγώ έχω υπάρξει μαθητής του Λιγνάδη και έχω υπάρξει με πολλούς από αυτούς που […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Λεωνίδας Καλφαγιάννης: «Αποφάσισα να τα παρατήσω μετά από μια εμπειρία με τον κ. Λιγνάδη»

Ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης μίλησε στην εκπομπή Love it του ΣΚΑΙ και αποκάλυψε πως όταν ήταν μαθητής του Δημήτρη Λιγνάδη, είχε πάρει την απόφαση να τα παρατήσει μετά από ένα περιστατικό που συνέβη σε μια audition. «Εγώ έχω υπάρξει μαθητής του Λιγνάδη και έχω υπάρξει με πολλούς από αυτούς που έχουν ακουστεί και με πολλούς που […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»