Λεωνίδας Καλφαγιάννης: “Ήμουν για τρία χρόνια μαθητής του Λιγνάδη, αυτή η οντισιόν ήταν το κερασάκι”

15:07 - 13/03/2021

Ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης φιλοξενήθηκε τηλεφωνικά σήμερα στο Καλύτερα δε γίνεται, μετά τη συγκλονιστική εξομολόγηση που έκανε To άρθρο Λεωνίδας Καλφαγιάννης: “Ήμουν για τρία χρόνια μαθητής του Λιγνάδη, αυτή η οντισιόν ήταν το κερασάκι” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λεωνίδας Καλφαγιάννης : «Ήμουν για 3 χρόνια μαθητής του Λιγνάδη, αυτή η οντισιόν ήταν το κερασάκι»

Στην εκπομπή της Ναταλίας Γερμανού «Καλύτερα δε γίνεται» μίλησε μέσω τηλεφωνικής σύνδεσης ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης, ο οποίος αναφέρθηκε στην συγκλονιστική εξομολόγηση που έκανε προ ημερών και την εμπειρία που είχε ως μαθητής του Δημήτρη Λιγνάδη

Διαβάστε το στο in.gr

Καλφαγιάννης: “Ήμουν για τρία χρόνια μαθητής του Λιγνάδη, αυτή η οντισιόν ήταν το κερασάκι”

Τι αποκαλύπτει ο γνωστός ηθοποιός;

Διαβάστε το στο ekriti.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Συνταγή για γεμιστά παντζάρια με τυριά

Λίτσα Πατέρα: Η ιδιαίτερη δήλωση για το τηλεοπτικό μέλλον της Ελένης Μενεγάκη

Νόνη Δούνια: «Ποιος είναι ο κύριος Παπανώτας που θα κρίνει αν έχω κατάλληλο IQ ή αν θα πάω να διδάξω μόντελινγκ»

Open: Τηλεφώνημα για βόμβα στον τηλεοπτικό σταθμό

Τατιάνα Μπλάτνικ: Ποια είναι η γυναίκα που πήρε διαζύγιο από τον γιο του τέως βασιλιά Κωνσταντίνου μετά από 14 χρόνια γάμου

Dua Lipa: Με το πιο ανατρεπτικό και μεταμοντέρνο mob wife beauty look