«Με αφορμή το ‘21»: Η Σοφία Μπεκατώρου καλεσμένη στο BLOD του Ιδρύματος Μποδοσάκη

12:50 - 16/03/2021

Τη σκυτάλη από την Ολυμπιονίκη παίρνουν ο Τάσος Γιαννίτσης & ο Σταύρος Ζουμπουλάκης

Διαβάστε Περισσότερα στο mononews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Με αφορμή το ‘21»: Καλεσμένη στο BLOD του Ιδρύματος Μποδοσάκη η Σοφία Μπεκατώρου

«Αυτό που με έκανε να ξεχωρίσω από μικρή ήταν το πείσμα μου και ότι πάντα ήθελα να ολοκληρώνω την προσπάθειά…

Διαβάστε το στο NewsBomb

«Με αφορμή το ‘21»: Καλεσμένη στο BLOD του Ιδρύματος Μποδοσάκη η Σοφία Μπεκατώρου

«Αυτό που με έκανε να ξεχωρίσω από μικρή ήταν το πείσμα μου και ότι πάντα ήθελα να ολοκληρώνω την προσπάθειά μου», δηλώνει «Με αφορμή το ‘21» η Σοφία Μπεκατώρου στο BLOD (Βοdossaki Lectures On Demand) του Ιδρύματος Μποδοσάκη, στο ολιγόλεπτο video που βρίσκεται διαθέσιμο στην ψηφιακή βιβλιοθήκη Η Ολυμπιονίκης της Ιστιοπλοΐας ανατρέχοντας στην Επανάσταση του […] The post «Με αφορμή το ‘21»: Καλεσμένη στο BLOD του Ιδρύματος Μποδοσάκη η Σοφία Μπεκατώρου appeared first on tromaktiko.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr

Με αφορμή το ‘21: Η Σοφία Μπεκατώρου η επόμενη καλεσμένη στο BLOD του Ιδρύματος Μποδοσάκη

Κοιτώντας την ιστορία ως ευκαιρία αναστοχασμού για το μέλλον, το Ίδρυμα Μποδοσάκη κάλεσε 52 σημαντικές προσωπικότητες να μοιραστούν τη δική τους σύνδεση με την επέτειο των 200 χρόνων από την Επανάσταση του 1821.

Διαβάστε το στο monopoli.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ mononews.gr

Meta: Καλύτερα των αναμενόμενων τα κέρδη στο α΄ τρίμηνο, απογοήτευσε την αγορά το guidance

Πτηνοτροφική Ιωαννίνων: Επενδύσεις 15 εκατ. ευρώ από τα Ηπειρωτικά Αυγά

Prodea: Επταετές ομολογιακό δάνειο 250 εκατ. από την Εθνική

ΟΑΣΑ: Ξεκινά δοκιμαστικά το tap and pay στα λεωφορεία – Το φθινόπωρο το έξυπνο εισιτήριο στη Θεσσαλονίκη

Φρανσουά Ανρί-Πινό: Ο CEO της Kering φαίνεται να έχει χαθεί στη μετάφραση

Τράπεζες: «Σαρώνουν» τα ομόλογα, φθηνό χρήμα 3,45 δισ. από τις αγορές