Με κορωνοϊό ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος

18:51 - 19/03/2021

Με κορωνοϊό διαγνώστηκε ο δημοσιογράφος και βουλευτής της ΝΔ Κώστας Μπογδάνος. Ο βουλευτής το ανακοίνωσε ο ίδιος στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και όπως υποστηρίζει δεν κόλλησε κανέναν, ενώ βρίσκεται σε καραντίνα.

Διαβάστε Περισσότερα στο thebest.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θετικός στον κοροναϊό ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος

Όπως έκανε γνωστό μέσα από τα social media, βρίσκεται σε καραντίνα σπίτι του ενώ τα συμπτώματα εκδηλώνονται ήπια

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Κοροναϊός : Θετικός στον ιό ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος

Όπως έκανε γνωστό μέσα από τα social media, βρίσκεται σε καραντίνα σπίτι του ενώ τα συμπτώματα εκδηλώνονται ήπια.

Διαβάστε το στο in.gr

Κορονοϊός: Θετικός ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος, το ανακοίνωσε στο twitter (pic)

Θετικός στον κορονοϊό διαγνώστηκε ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος, ο οποίος βρίσκεται σε καραντίνα με ήπια συμπτώματα.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Θετικός στον κορωνοϊό ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος – Η ανάρτηση

Ο βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας, Κωνσταντίνος Μπογδάνος, βρέθηκε θετικός στον κορωνοϊό. Όπως ενημέρωσε μέσω ανάρτησή του στο twitter διαγνώσθηκε χθες με κορωνοϊό και βρίσκεται σε καραντίνα στο σπίτι του, με ήπια συμπτώματα. Αναλυτικά αναφέρει: «Προχθές διαγνώστηκα με κορωνοϊό. Ευτυχώς, δεν έχω κολλήσει κανέναν. Είμαι, βεβαίως, σε καραντίνα στο σπίτι και... The post Θετικός στον κορωνοϊό ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος – Η ανάρτηση appeared first on ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Θετικός στον κορωνοϊό ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος

Ο βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας, Κωνσταντίνος Μπογδάνος, ανακοίνωσε μέσω twitter ότι βρέθηκε θετικός στον κορωνοϊό και βρίσκεται σε καραντίνα με ήπια συμπτώματα. Η ανάρτησή του: «Προχθές διαγνώστηκα με κορονοϊό. Ευτυχώς, δεν έχω κολλήσει κανέναν. Είμαι, βεβαίως, σε καραντίνα στο σπίτι και μέχρι τώρα τα συμπτώματα εκδηλώνονται ήπια. Και αυτό θα το αντιμετωπίσουμε. Πρώτα ο Θεός, όλα θα πάνε καλά».   Προχθές διαγνώστηκα με κορωνοϊό. Ευτυχώς, δεν έχω κολλήσει κανέναν. Είμαι, βεβαίως, σε καραντίνα στο σπίτι και μέχρι τώρα τα συμπτώματα εκδηλώνονται ήπια.Και αυτό θα το αντιμετωπίσουμε.Πρώτα ο Θεός, όλα θα πάνε καλά!???????? — constantinosbogdanos (@bogdanosk) March 19, 2021

Διαβάστε το στο

Θετικός στον κορωνοϊό ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος

Θετικός στον κορωνοϊό διαγνώστηκε ο βουλευτής της ΝΔ, Κωνσταντίνος Μπογδάνος Όπως αναφέρει σε ανάρτησή του στο Twitter, διαγνώσθηκε την Πέμπτη με κορωνοϊό και βρίσκεται σε καραντίνα στο σπίτι του, με […]

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Θετικός στον κορωνοϊό ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος: Τι ανέφερε για την κατάσταση

Θετικός στον κορωνοϊό βρέθηκε ο βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας, Κωνσταντίνος Μπογδάνος. Το άρθρο Θετικός στον κορωνοϊό ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος: Τι ανέφερε για την κατάσταση εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Με κορονοϊό ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος

Με κορονοϊό ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος Παρ., 19/03/2021 - 20:03

Διαβάστε το στο sofokleousin.gr

Θετικός στον κορονοϊό ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος

Ο βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας, Κωνσταντίνος Μπογδάνος, βρέθηκε θετικός στον κορονοϊό. Όπως ενημέρωσε μέσω ανάρτησή του στο twitter διαγνώσθηκε χθες με κορονοϊό και βρίσκεται σε καραντίνα στο σπίτι του, με ήπια συμπτώματα. Αναλυτικά αναφέρει: «Προχθές διαγνώστηκα με κορωνοϊό. Ευτυχώς, δεν έχω κολλήσει κανέναν. Είμαι, βεβαίως, σε καραντίνα στο σπίτι και μέχρι τώρα τα συμπτώματα εκδηλώνονται […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Θετικός στον κορωνοϊό ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος

Ο βουλευτής της ΝΔ Κωνσταντίνος Μπογδάνος ενημέρωσε σήμερα, με ανάρτηση στον προσωπικό του λογαριασμό στο Twitter, ότι διαγνώστηκε θετικός στον κορωνοϊό την Τετάρτη και ότι μέχρι στιγμής έχει ήπια συμπτώματα. H ανάρτηση του Κωνσταντίνου Μπογδάνου: «Προχθές διαγνώστηκα με κορωνοϊό. Ευτυχώς, δεν έχω κολλήσει κανέναν. Είμαι, βεβαίως, σε καραντίνα στο σπίτι και μέχρι τώρα τα συμπτώματα […]

Διαβάστε το στο

Θετικός στο κορονοϊό ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος

Ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος είναι θετικός στο κορονοϊό και έκανε σχετική ανάρτηση στα social media.Ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος διαγνώστηκε με κορονοϊό και βρίσκεται σε καραντίνα στο σπίτι του. Ο βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας με ανάρτηση που έκανε στο Twitter, ενημέρωσε για την κατάσταση της υγείας του και τόνισε ότι έχει εμφανίσει ήπια συμπτώματα. Χαρακτηριστικά έγραψε τα εξής: «Προχθές διαγνώστηκα με κορονοϊό. Ευτυχώς, δεν έχω κολλήσει κανέναν. Είμαι, βεβαίως, σε καραντίνα στο σπίτι και μέχρι τώρα τα συμπτώματα εκδηλώνονται ήπια. Και αυτό θα το αντιμετωπίσουμε. Πρώτα ο Θεός, όλα θα πάνε καλά!».

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Θετικός στον κορωνοϊό ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος: Βρίσκεται σε καραντίνα

Θετικός στον κορονοϊό – Με ήπια συμπτώματα ο βουλευτής της ΝΔ Ο βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας, Κωνσταντίνος Μπογδάνος, βρέθηκε θετικός στον κορονοϊό. Όπως ενημέρωσε μέσω ανάρτησή του στο twitter διαγνώσθηκε χθες με κορονοϊό και βρίσκεται σε καραντίνα στο σπίτι του, με ήπια συμπτώματα. Αναλυτικά αναφέρει: «Προχθές διαγνώστηκα με κορωνοϊό. Ευτυχώς, δεν έχω κολλήσει κανέναν. Είμαι, …

Διαβάστε το στο agriniopress.gr

Θετικός στον κορωνοϊό ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος: Βρίσκεται σε καραντίνα

Ο βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας, Κωνσταντίνος Μπογδάνος, βρέθηκε θετικός στον κορονοϊό. Όπως ενημέρωσε μέσω ανάρτησή του στο twitter διαγνώσθηκε χθες με κορονοϊό και βρίσκεται σε καραντίνα στο σπίτι του, με ήπια συμπτώματα. Αναλυτικά αναφέρει: «Προχθές διαγνώστηκα με κορoνοϊό. Ευτυχώς, δεν έχω κολλήσει κανέναν. Είμαι, βεβαίως, σε καραντίνα στο σπίτι και μέχρι τώρα τα συμπτώματα εκδηλώνονται ήπια. Και αυτό […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Θετικός στον Covid-19 o Κωνσταντίνος Μπογδάνος

Η ανάρτηση του

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thebest.gr

Στον εισαγγελέα οι συλληφθέντες για τη δολοφονία Λυγγερίδη

Άλεκ Μπάλντουιν: Πέταξε το κινητό από διαδηλώτρια που τον πίεζε να πει «Λευτεριά στην Παλαιστίνη»

Αφρικανική σκόνη: Ποιοι ασθενείς είναι οι πιο ευάλωτοι και πως μπορούν να προστατευτούν

Premium beauty εμπειρία στο νέο Fairynails της Πάτρας

Έτοιμοι για πασχαλινό shopping; Γιώργος Αβράμης, Αναστασία Σίνου, Ελπίδα Τσώνη & Μαίρη Μπαλατή, συστήνουν

Καιρός: Αφρικανική σκόνη και άνεμοι Foen σήμερα σε όλη τη χώρα