Μπογδάνος: «Κόλλησα κορονοϊό από την αγάπη του κόσμου» (vid)

13:09 - 22/03/2021

Ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος αποκάλυψε πως κόlλησε κορονοϊό επειδή κάποιος ήθελε να τον αγκαλιάσει.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μπογδάνος: Κόλλησα κορωνοϊό από... εκδηλώσεις αγάπης - «Έπεσε πάνω μου κάποιος να με ασπαστεί»

«Ήρθε ένας άνθρωπος πάνω μου επιθετικά να με αγκαλιάσει, να με ασπαστεί. Είναι η αγάπη του κόσμου», τόνισε ο βουλευτής της ΝΔ

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Κωνσταντίνος Μπογδάνος : Τον κόλλησε κοροναϊό η…αγάπη του κόσμου

Σύμφωνα με τον ίδιο, επί τρεις ημέρες προσπαθούσε να διαπιστώσει πώς ήρθε σε επαφή με τον Covid-19

Διαβάστε το στο in.gr

Μπογδάνος : Κόλλησα κοροναϊό από την αγάπη του κόσμου

Σύμφωνα με τον ίδιο, επί τρεις ημέρες προσπαθούσε να διαπιστώσει πώς ήρθε σε επαφή με τον Covid-19

Διαβάστε το στο tanea.gr

Μπογδάνος: Κόλλησα κορονοϊό από την… αγάπη του κόσμου

Το πώς κόλλησε κορονοϊό εξήγησε σήμερα ο βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας Κωνσταντίνος Μπογδάνος, μιλώντας στην τηλεόραση του Σκάι από το σπίτι του, καθώς βρίσκεται σε καραντίνα. Όπως τόνισε χαρακτηριστικά, «ήρθε ένας άνθρωπος πάνω μου επιθετικά να με αγκαλιάσει, να με ασπαστεί. Είναι η αγάπη του κόσμου. Ήρθε πάνω μου να μου σφίξει το χέρι, δυστυχώς […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κ. Μπογδάνος: "Κόλλησα κορωνοϊό από την αγάπη του κόσμου"

Την περασμένη Παρασκευή, ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος γνωστοποίησε μέσω ανάρτησής του ότι διαγνώστηκε θετικός στον κορωνοϊό και πως παραμένει σε καραντίνα στο σπίτι του, παρουσιάζοντας ήπια συμπτώματα.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Κων. Μπογδάνος: «Κόλλησα κορoνοϊό από ένα θαυμαστή μου» (video)

Ο βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας Κωνσταντίνος Μπογδάνος μίλησε για την περιπέτεια της υγείας του στον ΣΚΑΪ και εξήγησε πώς κόλλησε κορονοϊό. Σύμφωνα με όσα ανέφερε ο κ. Μπογδάνος, ο ιός του μεταδόθηκε μετά μια έντονη εκδήλωση θαυμασμού, από άτομο που δεν είχε λάβει τα απαραίτητα μέτρα προστασίας. «Ήρθε ένας άνθρωπος πάνω μου επιθετικά να με […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Μπογδάνος: Κόλλησα κορονοϊό από την αγάπη του κόσμου

Μπογδάνος: Κόλλησα κορονοϊό από την αγάπη του κόσμου αποκάλυψε στην εκπομπή «Αταίριαστοι» στον ΣΚΑΪ ο βουλευτής της Ν.Δ.. Το άρθρο Μπογδάνος: Κόλλησα κορονοϊό από την αγάπη του κόσμου εμφανίστηκε πρώτο στο sportime.gr.

Διαβάστε το στο sportime.gr

Μπογδάνος: Κόλλησα κορωνοϊό από την… αγάπη του κόσμου

Το πώς κόλλησε κορονοϊό εξήγησε σήμερα ο βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας Κωνσταντίνος Μπογδάνος, μιλώντας στην τηλεόραση του Σκάι από το σπίτι του, καθώς βρίσκεται σε καραντίνα. Όπως τόνισε χαρακτηριστικά, «ήρθε ένας άνθρωπος πάνω μου επιθετικά να με αγκαλιάσει, να με ασπαστεί. Είναι η αγάπη του κόσμου. Ήρθε πάνω μου να μου σφίξει το χέρι, δυστυχώς …

Διαβάστε το στο agriniopress.gr

Μπογδάνος: "Κόλλησα κορωνοϊό από... εκδηλώσεις αγάπης" (video)

"Έπεσε πάνω μου κάποιος να με ασπαστεί"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Μπογδάνος «Κόλλησα κορωνοϊό από την αγάπη του κόσμου»

Μπογδάνος «Κόλλησα κορωνοϊό από την αγάπη του κόσμου» Για το πως νόσησε από κορονοϊό αναφέρθηκε ο βουλευτής της ΝΔ Κωνσταντίνος Μπογδάνος. Μάλιστα όπως είπε νόσησε από… την αγάπη του κόσμου. Μιλώντας στο ΣΚΑΪ είπε πως «ήρθε ένας άνθρωπος πάνω μου επιθετικά να με αγκαλιάσει, να με ασπαστεί. Είναι η αγάπη του κόσμου» τόνισε ο Μπογδάνος […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

EuroLeague: Πρώτη φορά σε 19 χρόνια που έγιναν τρία... break στα Game 1

Κάνααν: «Ακόμα δεν έχει τελειώσει τίποτα, θα είναι μια μεγάλη σειρά»

Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός: Η πανηγυρική φωτογραφία Παναγιώτη και Γιώργου Αγγελόπουλου

Έρχεται από τον ορίζοντα

ΜακΚίσικ: «Είμαστε ομάδα με πολύ ταλέντο και το δείξαμε με τον καλύτερο τρόπο»

Φαλ: «Δεν είμαστε άνετοι με το 1-0, χρειαζόμαστε τρεις νίκες για το Final Four»