Γιώργος Κοψιδάς: «Ο Τριαντάφυλλος το παίζει συνεχώς θύμα, Νίκος Ξανθόπουλος»

14:33 - 23/03/2021

Το δεύτερο μέρος από τις δηλώσεις που έκανε ο Γιώργος Κοψιδάς βγαίνοντας από το Survivor προβλήθηκαν σήμερα στην εκπομπή “Love […] The post Γιώργος Κοψιδάς: «Ο Τριαντάφυλλος το παίζει συνεχώς θύμα, Νίκος Ξανθόπουλος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Κοψιδάς «καρφώνει» τον Τριαντάφυλλο: Το παίζει θύμα, ταπεινός και καταφρονεμένος Νίκος Ξανθόπουλος

Μεγάλη συνέντευξη, μετά την αποχώρηση του από το Survivor παραχώρησε ο Γιώργος Κοψιδάς όπου σχολίασε όλους τους συμπαίκτες του και απάντησε σε όλα. Το δεύτερο μέρος της συνέντευξης αυτής, προβλήθηκε το πρωί της Τρίτης στην εκπομπή «Love it». Τα σχόλια για το βιγκανισμό, ο James Καφετζής, ο Αλέξης Παππάς και ο… Νίκος Ξανθόπουλος του Survivor. […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γιώργος Κοψιδάς: Ο Τριαντάφυλλος το παίζει συνεχώς θύμα, Νίκος Ξανθόπουλος

«Ποιος είναι ο Αλέξης Παππάς που θα κρίνει τις επιλογές μου;»

Διαβάστε το στο news.gr

Γιώργος Κοψιδάς: «Ο Τριαντάφυλλος είναι ο σύγχρονος Νίκος Ξανθόπουλος» (βίντεο)

Το δεύτερο μέρος από τις δηλώσεις που έκανε ο Γιώργος Κοψιδάς βγαίνοντας από το Survivor προβλήθηκαν σήμερα στην εκπομπή “Love it”. Ο γνωστός ηθοποιός αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, τόσο στον Αλέξη Παππά, όσο και στον Τριαντάφυλλο. «Ποιος είναι ο Αλέξης Παππάς που θα κρίνει τις επιλογές μου; Ο βιγκανισμός δεν είναι μια διατροφική επιλογή, είναι φιλοσοφία […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Γιώργος Κοψιδάς: "Ο Τριαντάφυλλος το παίζει συνεχώς θύμα, Νίκος Ξανθόπουλος"

"Ο James για μένα είναι ένας εξαιρετικός παίκτης"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»