Η «χυλόπιτα» από την Αλεξάνδρα Φωτοπούλου... πονάει ακόμα τον Κωνσταντίνο Αργυρό (βίντεο)

15:11 - 05/04/2021

Το 2019 είχαν φουντώσει οι φήμες ότι ο - για πάντα νέος και μόνος - Κωνσταντίνος Αργυρός είχε συνάψει σχέσεις με την Αλεξάνδρα Φωτοπούλου, με την οποία γνωρίστηκαν στα γυρίσματα του video clip του «Σε έχω ξεπεράσει». Μετά από δύο χρόνια σχέσης το ζευγάρι φαίνεται να τραβήξει χωριστούς δρόμους και μάλιστα κατά την περίοδο της καραντίνας. Άγνωστο το ποιος είπε πρώτος το αντίο, αλλά αν κρίνουμε από τον πόνο που το λέει μάλλον πήρε τα παπούτσια στο χέρι ο Ντίνος. «Σε αυτό το διάστημα έψαξα πολύ τον εαυτό μου συναισθηματικά, προσωπικά και μουσικά. Εκείνη την περίοδο χώρισα κιόλας. Μπορεί από την εταιρεία μου να μου έλεγαν ότι είμαι νούμερο ένα σε πωλήσεις, όμως συναισθηματικά ήμουν πολύ χαμηλά και δε

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις