Νίκος Βουρλιώτης: Αυτός είναι ο λόγος που αρνήθηκε πρόταση για το Survivor

18:21 - 09/04/2021

«Έχω κάνει bullying τότε που δεν ξέραμε τι σημαίνει αυτή η λέξη», παραδέχεται ανοικτά ο Νίκος Βουρλιώτης. Στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και την Όλγα Τσαουσέλου παραχώρησε συνέντευξη ο Νίκος Βουρλιώτης, ο οποίος αποκάλυψε και για ποιο λόγο αρνήθηκε να πάρει μέρος στο Survivor. «Επανέρχομαι για να ξαναβάλω τη μουσική στη θέση της. Αγαπώ την τζαζ ... Περισσότερα To άρθρο Νίκος Βουρλιώτης: Αυτός είναι ο λόγος που αρνήθηκε πρόταση για το Survivor δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ν.Βουρλιώτης: Αποκάλυψε τον λόγο που δεν αποδέχθηκε την πρόταση του Survivor

Ο Νίκος Βουρλιώτης παραχώρησε συνέντευξη και μίλησε για τους λόγους που αρνήθηκε την πρόταση να βρεθεί στο Survivor, ενώ αποκάλυψε ότι έχει κάνει bullying στο παρελθόν. «Επανέρχομαι για να ξαναβάλω τη μουσική στη θέση της. Αγαπώ την τζαζ και την κλασσική μουσική, κυρίως όταν οδηγώ. Την κόρη μου δεν την κοιμίζω με μουσική, δεν κοιμάται, με κοιμίζει εκείνη. Σαν μπαμπάς είμαι ενθουσιασμένος, χαρούμενος πολύ και αρκετά πιο υπεύθυνος από πριν. Η γυναίκα μου το τελευταίο χρονικό διάστημα δεν με κοιτάει. Έχουν αλλάξει πολλά πράγματα στην καθημερινότητα των ζευγαριών λόγω του εγκλεισμού», είπε αρχικά ο Νίκος Βουρλιώτης. Μιλώντας για τις άσχημες συμπεριφορές και σχόλια που έχει δεχτεί ως καλλιτέχνης, ο Ν

Διαβάστε το στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι