Βασίλης Δοσούλας: Συγκλονίζει ο πατέρας του περιγράφοντας τον ακρωτηριασμό του – “Είδα το παιδί μου να μελανιάζει”

00:21 - 13/04/2021

Η Μαριάννα Τουμασάτου στην εκπομπή “Η φωτογραφία της ζωής μου” φιλοξένησε τον πατέρα του Βασίλη Δοσούλα To άρθρο Βασίλης Δοσούλας: Συγκλονίζει ο πατέρας του περιγράφοντας τον ακρωτηριασμό του – “Είδα το παιδί μου να μελανιάζει” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βασίλης Δοσούλας : Συγκινεί ο πατέρας του περιγράφοντας τον ακρωτηριασμό του

Η Μαριάννα Τουμασάτου στην εκπομπή «Η φωτογραφία της ζωής μου» φιλοξένησε τον πατέρα του Βασίλη Δοσούλα, Απόστολο, ο οποίος πριν αρκετά χρόνια είχε συγκλονίσει το πανελλήνιο με τον σοκαριστικό ατύχημά του

Διαβάστε το στο in.gr

Βασίλης Δοσούλας : Η συγκλονιστική περιγραφή του πατέρα του για τον ακρωτηριασμό του 27 χρόνια μετά

Συγκινεί ο πατέρας του Βασίλη Δοσούλα περιγράφοντας τον ακρωτηριασμό του από το ιπτάμενο δελφίνι το 1994.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Βασίλης Δοσούλας: Συγκλονίζει ο πατέρας του περιγράφοντας το ατύχημα και τον αγώνα για αποκατάσταση

Η Μαριάννα Τουμασάτου στην εκπομπή “Η φωτογραφία της ζωής μου” φιλοξένησε τον πατέρα του Βασίλη Δοσούλα Απόστολο. Ο πατέρας του Βασίλη Δοσούλα που έχασε τα δυο πόδια και το χέρι του στο τραγικό ατύχημα που... Συνεχίστε την ανάγνωση του άρθρου: Βασίλης Δοσούλας: Συγκλονίζει ο πατέρας του περιγράφοντας το ατύχημα και τον αγώνα για αποκατάσταση

Διαβάστε το στο sinidisi.gr

Βασίλης Δοσούλας: Συγκλονίζει ο πατέρας του περιγράφοντας τον ακρωτηριασμό του

Διαβάστε το στο e-daily.gr

Βασίλης Δοσούλας: Συγκινεί ο πατέρας του περιγράφοντας τον ακρωτηριασμό του

Η Μαριάννα Τουμασάτου στην εκπομπή «Η φωτογραφία της ζωής μου» φιλοξένησε τον πατέρα του Βασίλη Δοσούλα, Απόστολο, ο οποίος πριν αρκετά χρόνια είχε συγκλονίσει το πανελλήνιο με τον σοκαριστικό ατύχημά του. Είναι Αύγουστος του 1994 και ο μικρός Βασίλης Δοσούλας έχει πάει για ψάρεμα με τον πατέρα και τον θείο του. Κάπου ανοιχτά στο Τολό […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Τατιάνα Μπλάτνικ: Ποια είναι η γυναίκα που πήρε διαζύγιο από τον γιο του τέως βασιλιά Κωνσταντίνου μετά από 14 χρόνια γάμου

Dua Lipa: Με το πιο ανατρεπτικό και μεταμοντέρνο mob wife beauty look

Μαίρη Συνατσάκη για τις αντιδράσεις στο βίντεο της: «Με έκριναν για κάτι που δεν είπα ποτέ, κατάλαβαν ότι εγώ δεν θέλω να υπάρχουν φύλα»

Rita Ora: Ακολουθεί την μεγαλύτερη τάση στα μαλλιά υιοθετώντας ένα εντυπωσιακό bob

Ελεονώρα Μελέτη: Το ατύχημα του συζύγου της, Θοδωρή Μαροσούλη και το χειρουργείο – «Του διέλυσε το γόνατο»

Ήξερες πως η διακόσμηση του υπνοδωματίου σου επηρεάζει τον ύπνο σου;