Ελευθερία Ελευθερίου: Η σχέση της με τον Αλέξη Παππά, ο καψούρης Σάκης και το μήνυμα στον Γιώργο Λιβάνη

13:45 - 20/04/2021

Η Ελευθερία Ελευθερίου είναι η παίκτρια που αποχώρησε την προηγούμενη εβδομάδα από το Survivor. Η νεαρή To άρθρο Ελευθερία Ελευθερίου: Η σχέση της με τον Αλέξη Παππά, ο καψούρης Σάκης και το μήνυμα στον Γιώργο Λιβάνη δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελευθερία Ελευθερίου – Survivor spoiler: Ο Αλέξης Παππάς και το μήνυμα της Μαριαλένας στον Λιβάνη

Ελευθερία Ελευθερίου (Copyright: Instagram @eleftheria_elle) ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ 20.04.2021 22:00 Newsroom Η Μαριαλένα μου είπε να μεταφέρω ένα μήνυμα στον Γιώργο Λιβάνη, είπε η Ελευθερία Ελευθερίου μετά... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Ελευθερία Ελευθερίου – Survivor spoiler: Ο Αλέξης Παππάς και το μήνυμα της Μαριαλένας στον Λιβάνη

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»