Survivor: Η Ελευθερία Ελευθερίου «ξεσκεπάζει» την τριάδα

13:55 - 20/04/2021

Την πρώτη της συνέντευξη μετά την αποχώρησή της από το Survivor έδωσε η Ελευθερία Ελευθερίου στο Love It. Η τραγουδίστρια […] The post Survivor: Η Ελευθερία Ελευθερίου «ξεσκεπάζει» την τριάδα appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor: Η Ελευθερία Ελευθερίου «ξεσκεπάζει» την τριάδα

«Πιστεύω ότι ο Σάκης είναι καψούρης με τη Μαριαλένα. Είναι μια σχέση ζωής. Μου είπε η Μαριαλένα να μεταφέρω ένα μήνυμα στον Γιώργο Λιβάνη...»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Survivor: Η Ελευθερία Ελευθερίου ξεκαθάρισε για την τριάδα – “Με έλεγαν χαζή”

Η Ελευθερία Ελευθερίου παραχώρησε την πρώτη της συνέντευξη, μετά την αποχώρησή της από το Survivor, και μίλησε για όλους κι όλα στο Love It. «Δεν είπα ποτέ στον Αλέξη την ώρα της αποχώρησης «Τελείωσε τον James». Ο Αλέξης είναι πολύ έξυπνος και σκληρός. Πολλές φορές του έλεγα «μη μου μιλάς έτσι γιατί με κάνεις να ... Περισσότερα To άρθρο Survivor: Η Ελευθερία Ελευθερίου ξεκαθάρισε για την τριάδα – “Με έλεγαν χαζή” δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Survivor: Η Ελευθερία Ελευθερίου «καρφώνει» την στρατηγική της τριάδας – «Με λέγανε χαζή»

Στην Ελλάδα έχει φτάσει η Ελευθερία Ελευθερίου μετά την αποχώρηση της από το Survivor και το πρωί της Τρίτης παραχώρησε την πρώτη της συνέντευξη στην κάμερα του Love It. «Δεν είπα ποτέ στον Αλέξη την ώρα της αποχώρησης “Τελείωσε τον James”. Ο Αλέξης είναι πολύ έξυπνος και σκληρός. Πολλές φορές του έλεγα “μη μου μιλάς […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Survivor: Η Ελευθερία Ελευθερίου «καίει» την τριάδα – Τι αποκάλυψε

Η Ελευθερία Ελευθερίου έδωσε την πρώτη της συνέντευξη μετά την αποχώρηση από το Survivor και έκανε αποκαλύψεις. «Δεν είπα ποτέ στον Αλέξη την ώρα της αποχώρησης “Τελείωσε τον James”. Ο Αλέξης είναι πολύ έξυπνος και σκληρός. Πολλές φορές του έλεγα “μη μου μιλάς έτσι γιατί με κάνεις να κλαίω”. Οι... The post Survivor: Η Ελευθερία Ελευθερίου «καίει» την τριάδα – Τι αποκάλυψε appeared first on ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Survivor: Η Ελευθερία Ελευθερίου μιλάει για όλα (VIDEO)

Διαβάστε το στο aek365.com

Survivor : Η Ελευθερία Ελευθερίου «ξεσκέπασε» την τριάδα – «Ο James κινεί τα νήματα, ο Νίκος του πιπιλάει τα αφτιά» (vids)

Την πρώτη της συνέντευξη μετά την αποχώρηση από το Survivor έδωσε η Ελευθερία Ελευθερίου. Η τραγουδίστρια απάντησε για όλα και έκανε αρκετές αποκαλύψεις

Διαβάστε το στο to10.gr

Survivor : Η Ελευθερία Ελευθερίου «ξεσκέπασε» την τριάδα – «Ο James κινεί τα νήματα, ο Νίκος του πιπιλάει τα αφτιά»

Την πρώτη της συνέντευξη μετά την αποχώρηση από το Survivor έδωσε η Ελευθερία Ελευθερίου. Η τραγουδίστρια απάντησε για όλα και έκανε αρκετές αποκαλύψεις. «Δεν είπα ποτέ στον Αλέξη την ώρα της αποχώρησης ‘Τελείωσε τον James’. Ο Αλέξης είναι πολύ έξυπνος και σκληρός. Πολλές φορές του έλεγα ‘μη μου μιλάς έτσι γιατί με κάνεις να κλαίω’. […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Κατερίνα Γερονικολού: «Το θέμα των παιδιών το έχουμε αφήσει με τον Γιάννη στην τύχη»

Παγιδευμένοι: Μία εν ψυχρώ δολοφονία δίνει άλλη τροπή στα γεγονότα

The 2Night Show: Νόνη Δούνια και Σάκης Καρπάς μιλούν στον Γρηγόρη Αρναούτογλου

Φωκάς Ευαγγελινός για την εμφάνιση της Μαρίνας Σάττι στην Eurovision: «Υπάρχουν τρία ευρηματικά λεπτά»

Ηλέκτρα: Η Νεφέλη στη θέα του Χάρη στη γιορτή έχει μια εντελώς απρόσμενη αντίδραση

Γιώργος Θεοφάνους: «Στενοχωρήθηκα με το δημοσίευμα για την ΕΡΤ, αφήστε την κοπέλα να τραγουδήει πρώτα»