To μήνυμα του Παναγιώτη Βασιλάκου μετά το τέλος του Battle of the Couples

17:05 - 20/04/2021

Αυλαία έριξε την περασμένη Κυριακή το Battle of the Couples με νικητές τον  Άγγελο και τη Μαριάννα που To άρθρο To μήνυμα του Παναγιώτη Βασιλάκου μετά το τέλος του Battle of the Couples δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παναγιώτης Βασιλάκος: To μήνυμα μετά το τέλος του Battle of the Couples

Την περασμένη Κυριακή έπεσε η αυλαία για το Battle of the Couples, και ο Παναγιώτης Βασιλάκος έστειλε το δικό του μήνυμα. Αυλαία έριξε την Κυριακή η τηλεοπτική εκπομπή reality Battle of the Couples, με μεγάλους νικητές τον Άγγελο και τη Μαριάννα, οι οποίοι και έκαναν δικό τους το χρηματικό έπαθλο των 50.000 ευρώ. Σήμερα, δυο ... Περισσότερα To άρθρο Παναγιώτης Βασιλάκος: To μήνυμα μετά το τέλος του Battle of the Couples δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»