Δημήτρης Κεχαγιάς: «Με τη Σοφία Δανέζη το έχω αφήσει πίσω»

12:35 - 22/04/2021

Ο Δημήτρης Κεχαγιάς μίλησε για τη σχέση του με την Σοφία Δανέζη μετά το τέλος του Big Brother, αλλά και […] The post Δημήτρης Κεχαγιάς: «Με τη Σοφία Δανέζη το έχω αφήσει πίσω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Δημήτρης Κεχαγιάς απαντά για την Σοφία Δανέζη: “Δεν υπάρχει κάτι άλλο… μένει εκεί”

Στο Ευτυχείτε μίλησε ο Δημήτρης Κεχαγιάς κι απάντησε στο ενδεχόμενο να τον δούμε στο μέλλον στο Survivor κι αν υπάρχει κάτι μεταξύ του ίδιου και της Σοφίας Δανέζη εκτός Big Brother. «Φυσικά και το έχω αφήσει πίσω γιατί δεν υπάρχει και τίποτε άλλο, ούτως ή άλλως. Ό,τι έχουμε μοιραστεί, ό,τι έχουμε κουβεντιάσει μένει εκεί και ... Περισσότερα To άρθρο Ο Δημήτρης Κεχαγιάς απαντά για την Σοφία Δανέζη: “Δεν υπάρχει κάτι άλλο… μένει εκεί” δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Δ.Κεχαγιάς για Σ.Δανέζη: «Φυσικά και το έχω αφήσει πίσω» (βίντεο)

Ο Δημήτρης Κεχαγιάς κατά τη διάρκεια τηλεοπτικής του συνέντευξης μίλησε μεταξύ άλλων και για τη σχέση του με την Σοφία Δανέζη μετά το τέλος του Big Brother, αλλά και για την πρόταση που δέχτηκε να πάρει μέρος στο Survivor. Αναφερόμενος στην Σοφία Δανέζη, είπε χαρακτηριστικά στο «Ευτυχείτε»: «Φυσικά και το έχω αφήσει πίσω γιατί δεν υπάρχει και τίποτε άλλο, ούτως ή άλλως. Ό,τι έχουμε μοιραστεί, ό,τι έχουμε κουβεντιάσει μένει εκεί και όλα καλά». «Υπήρξε μια κουβέντα για το Survivor, χωρίς να επεκταθούμε σε όλο αυτό. Δεν θεωρώ ότι ήταν η κατάλληλη επιλογή για εμένα, οπότε την άφησα στην άκρη. Μπορεί του χρόνου», δήλωσε ο Δημήτρης Κεχαγιάς. Μετά την προβολή του βίντεο, ο Ανδρέας Μικρούτσικος σχολία

Διαβάστε το στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»