House of Fame: Ο νικητής της ψηφοφορίας που θα γυρίσει video clip

22:56 - 07/05/2021

Με μία ευχάριστη ανακοίνωση επέστρεψαν τα live concerts του «House Of Fame» μετά το Πάσχα, καθώς To άρθρο House of Fame: Ο νικητής της ψηφοφορίας που θα γυρίσει video clip δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

House of Fame: Ο σπουδαστής που θα γυρίσει το πρώτο του video clip

Με μία ευχάριστη ανακοίνωση επέστρεψαν τα live concerts του «House Of Fame» μετά το Πάσχα, καθώς έγινε γνωστό το αποτέλεσμα […] The post House of Fame: Ο σπουδαστής που θα γυρίσει το πρώτο του video clip appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

House of Fame: Ο νικητής της ψηφοφορίας που θα γυρίσει video clip

Με μία ευχάριστη ανακοίνωση επέστρεψαν τα live concerts του «House Of Fame» μετά το Πάσχα, καθώς έγινε γνωστό το αποτέλεσμα της ψηφοφορίας για τον σπουδαστή που θα γυρίσει το πρώτο του music video, από την Panik Records. Στη μεγάλη ψηφοφορία, που «έτρεξε» από το Panik Music, την ιστοσελίδα και το mobile app της Panik, έλαβαν […] Διαβάστε τη συνέχεια εδώ House of Fame: Ο νικητής της ψηφοφορίας που θα γυρίσει video clip

Διαβάστε το στο happytv.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Βάσω Γουλιελμάκη για την κόρη της: «Μου σχολίασε ότι είμαι η πιο ταλαντούχα μαμά του κόσμου, με ανέβασε στα ουράνια»

Ιωάννα Μαλέσκου: «Δεν έχω να πω κάτι γι’ αυτά που λέει ο Δημήτρης Ουγγαρέζος, γενικώς δε με επηρεάζει τίποτα»

Ελίνα Ακριτίδου: Ο γιος της ενηλικιώθηκε – Η τρυφερή ανάρτηση για τον 18χρονο Νικόλα

Πάολα: Απαντά πρώτη φορά για τα επικριτικά σχόλια μετά τις εμφανίσεις της κόρης της στα νυχτερινά κέντρα όπου τραγουδούσε

Βασιλιάς Κάρολος: Τι είπε στο πρώτο διάγγελμα μετά την αποκάλυψη ότι η Κέιτ Μίντλετον έχει καρκίνο

Zendaya: Τρεις πράσινες σκιές για να αντιγράψει το απίθανο eye make up look της