MasterChef: Ο Σταύρος Βαρθαλίτης απαντά για το μοίρασμα του επάθλου με τον Σταύρο Γεωργίου

11:24 - 08/05/2021

Ο MasterChef Σταύρος Βαρθαλίτης έδωσε συνέντευξη στο περιοδικό “Τηλεθεατής” και τη Μαρία Κεφαλά όπου μίλησε και για τη συμφωνία με […] The post MasterChef: Ο Σταύρος Βαρθαλίτης απαντά για το μοίρασμα του επάθλου με τον Σταύρο Γεωργίου appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Σταύρος Βαρθαλίτης εξομολογείται για την απόφαση να μοιραστεί το έπαθλο του MasterChef με τον Σταυρήki

«Από εκείνη την ημέρα που τελείωσε το MasterChef, η ζωή μου έχει αλλάξει ριζικά προς το καλό», λέει ο Σταύρος Βαρθαλίτης. Συνέντευξη στο περιοδικό “Τηλεθεατής” και τη Μαρία Κεφαλά παραχώρησε ο Σταύρος Βαρθαλίτης, ο οποίος μίλησε και για τη συμφωνία με τον Σταύρο Γεωργίου να μοιραστούν το έπαθλο του νικητή στο MasterChef. Πώς είναι η ... Περισσότερα To άρθρο Ο Σταύρος Βαρθαλίτης εξομολογείται για την απόφαση να μοιραστεί το έπαθλο του MasterChef με τον Σταυρήki δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Σ.Βαρθαλίτης: Όλη η αλήθεια γύρω από το μοίρασμα του επάθλου με τον Σταυρή

Ο MasterChef Σταύρος Βαρθαλίτης έδωσε συνέντευξη στο περιοδικό “Τηλεθεατής” και αναφέρθηκε στην δήλωση που είχε κάνει για το μοίρασμα του επάθλου με τον Σταυρή Γεωργίου. Πιο συγκεκριμένα ο νικητής του διαγωνισμού μαγειρικής στάθηκε στην υπόσχεση που είχε δώσει στον πολύ καλό Κύπριο φίλο του. Αναλυτικά:  Πώς είναι η ζωή σας ως… MasterChef; Από εκείνη την ημέρα που τελείωσε ο διαγωνισμός, η ζωή μου έχει αλλάξει ριζικά προς το καλό και γι’ αυτό δεν σταματώ  να δείχνω την ευγνωμοσύνη μου προς αυτούς τους ανθρώπους. Προέκυψαν ευκαιρίες επαγγελματικές, πολλή δουλειά σίγουρα, γιατί ποτέ τίποτα δεν σου χαρίζεται αν δεν δουλέψεις σκληρά, αγάπη από τον κόσμο και μία γενική αποδοχή που, πραγματικά, το έχω

Διαβάστε το στο pronews.gr

MasterChef- Ο Βαρθαλίτης αποκαλύπτει: Μοιραστήκαμε το έπαθλο με τον Σταύρο και…

Για τη συμφωνία με τον Σταύρο Γεωργίου να μοιραστούν το έπαθλο του νικητή μίλησε στο περιοδικό «Τηλεθεατής» ο Σταύρος Βαρθαλίτης.   Πώς είναι η ζωή... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: MasterChef- Ο Βαρθαλίτης αποκαλύπτει: Μοιραστήκαμε το έπαθλο με τον Σταύρο και…

Διαβάστε το στο spoilers

MasterChef - Ο Σταύρος Βαρθαλίτης απαντά για το μοίρασμα του επάθλου με τον Σταύρο Γεωργίου

Όσα εξομολογήθηκε

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»