Ο Χρήστος Φερεντίνος απαντά ανοικτά για το χωρισμό του από τη Σοφία Παυλίδου

08:06 - 09/05/2021

Στο περιοδικό ΟΚ και τη Φανή Πλατσατούρα παραχώρησε συνέντευξη ο Χρήστος Φερεντίνος, ο οποίος απάντησε και για το χωρισμό του […] The post Ο Χρήστος Φερεντίνος απαντά ανοικτά για το χωρισμό του από τη Σοφία Παυλίδου appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χρήστος Φερεντίνος: Ο χωρισμός από τη Σοφία Παυλίδου και η σχέση τους σήμερα

«Η οικογένειά μου είναι η Σοφία και τα δύο παιδιά μας», λέει ο Χρήστος Φερεντίνος. Για το χωρισμό του από τη Σοφία Παυλίδου απάντησε ο Χρήστος Φερεντίνος, σε συνέντευξη που έδωσε στο περιοδικό ΟΚ και τη Φανή Πλατσατούρα. «Η οικογένειά μου είναι η Σοφία και τα δύο μας παιδιά. Μπορεί οι δυο μας να μην ... Περισσότερα To άρθρο Χρήστος Φερεντίνος: Ο χωρισμός από τη Σοφία Παυλίδου και η σχέση τους σήμερα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ο Χρήστος Φερεντίνος απαντά για τον χωρισμό του: "Η οικογένειά μου είναι η Σοφία και τα δύο μας παιδιά"

Ο Χρήστος Φερεντίνος και η Σοφία Παυλίδου συνεχίζουν να διατηρούν μια καλή επαφή, παρότι ο γάμος τους τελείωσε.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Ο Χρήστος Φερεντίνος μιλά για τον χωρισμό του από τη Σοφία Παυλίδου

Στο περιοδικό ΟΚ και τη Φανή Πλατσατούρα παραχώρησε συνέντευξη ο Χρήστος Φερεντίνος, ο οποίος απάντησε και για τον χωρισμό του από τη Σοφία Παυλίδου.

Διαβάστε το στο to10.gr

Χρήστος Φερεντίνος: Ο χωρισμός από τη Σοφία Παυλίδου και η σχέση τους σήμερα

Για το χωρισμό του από τη Σοφία Παυλίδου απάντησε ο Χρήστος Φερεντίνος, σε συνέντευξη που έδωσε στο περιοδικό ΟΚ και... The post Χρήστος Φερεντίνος: Ο χωρισμός από τη Σοφία Παυλίδου και η σχέση τους σήμερα appeared first on GRTimes.gr.

Διαβάστε το στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»