Survivor: Πιέζει την παραγωγή για να αποχωρήσει οικειοθελώς

11:28 - 09/05/2021

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος αποκάλυψε στον αέρα της εκπομπής “Έλα χαμογέλα” πως επιβεβαίωσε ότι ο Ηλίας Μπόγδανος ζητάει από την παραγωγή […] The post Survivor: Πιέζει την παραγωγή για να αποχωρήσει οικειοθελώς appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor: Παίκτης φέρεται να πιέζει την παραγωγή για να αποχωρήσει οικειοθελώς

Την απόφαση να αποχωρήσει από το Survivor φαίνεται πώς έχει πάρει ένας από τους παίκτες του reality επιβίωσης. Σύμφωνα με όσα είπε ο Κωνσταντίνος Βασάλος στην εκπομπή «Έλα Χαμογέλα», ο Ηλίας Μπόγδανος ζητάει από την παραγωγή να τον αφήσουν να αποχωρήσει οικειοθελώς. «Το διάβασα στο ίντερνετ, αλλά το επιβεβαίωσα κι εγώ με κάποιον. Ο Ηλίας […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Survivor 2021: Ποιος παίκτης θέλει να αποχωρήσει οικειοθελώς

Η αποκάλυψη του Κωνσταντίνου Βασάλου για το Survivor 2021.  Ο Ηλίας Μπόγδανος φέρεται να επιθυμεί να αποχωρήσει οικειοθελώς από το Survivor 2021, σύμφωνα με όσα δήλωσε το πρωί της Κυριακής ο Κωνσταντίνος Βασάλος. «Έκανα χθες το βράδυ ένα μίνι-ρεπορτάζ. Το διάβασα στο Ίντερνετ και το επιβεβαίωσα κι εγώ ότι ο Ηλίας Μπόγδανος έχει αιτηθεί να αποχωρήσει οικειοθελώς», ανέφερε ο ίδιος, μέσα από την εκπομπή «Έλα Χαμογέλα». «Δεν ξέρω ποιος είναι ο λόγος, αλλά πιέζει την παραγωγή να φύγει και η παραγωγή προσπαθεί να τον κρατήσει μέσα στο παιχνίδι, γιατί είναι ένα από τα φαβορί του παιχνιδιού. Εγώ το επιβεβαίωσα από πολύ έγκυρη πηγή. Το επιβεβαίωσα από κάποιον που είναι εκεί. Μέσα-μέσα», πρόσθεσε.SURVIVOR

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Survivor: Πιέζει την παραγωγή για να αποχωρήσει οικειοθελώς (video)

Η αποκάλυψη του Κωνσταντίνου Βασάλου

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»

Δημήτρης Παπανώτας κατά Δημήτρη Πανόπουλου: «Βασιλικότερος του βασιλέως ο πιτσιρικάς;»

Δώρα Τσαμπάζη για Δημήτρη Παπανώτα: «Στο αμοντάριστο υλικό βρίσκω και άλλα προβληματικά σημεία»

Χριστόφορος Παπακαλιάτης: «Είναι άδικο να συγκριθεί το Maestro με άλλες ελληνικές σειρές»

Γιώργος Τσούλης για Ελένη Μενεγάκη: «Είναι μια απόφαση που την έχει πάρει για κάποιους λόγους»