Κρατερός Κατσούλης: Η αποχώρηση από τους Κου Κου και η σχέση του με το Star

12:40 - 09/05/2021

Στην εκπομπή “Έλα χαμογέλα” και τον Γρηγόρη Μπάκα έδωσε συνέντευξη ο Κρατερός Κατσούλης, ο οποίος μίλησε για την αποχώρησή του […] The post Κρατερός Κατσούλης: Η αποχώρηση από τους Κου Κου και η σχέση του με το Star appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κρατερός Κατσούλης: Η αποχώρηση από τη …φωλιά και η σχέση με το Star (Video)

Για την αποχώρησή του από τη Φωλιά των Κου Κου μίλησε, μεταξύ άλλων, ο Κρατερός Κατσούλης στην εκπομπή «Έλα Χαμογέλα» του Open.

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Κρατερός Κατσούλης: Τι είπε για την αποχώρηση από τους «Κου Κου»

Ο Κρατερός Κατσούλης για την αποχώρηση του από τη «Φωλιά των Κου Κου».Για την αποχώρησή του από τη «Φωλιά των Κου Κου», λόγω της συμμετοχής του στην ταινία «Σμύρνη μου αγαπημένη» μίλησε ο Κρατερός Κατσούλης. «Είναι κάτι το οποίο έγινε με πολλή αγάπη, με πολλή τρυφερότητα, με πολλή συγκίνηση, με πολύ μεγάλη συνεννόηση με το αγαπημένο μου κανάλι και τους ανθρώπους του καναλιού», έιπε ο παρουσιαστής και ηθοποιός στην κάμερα του «Έλα χαμογέλα». «Και έγινε για το λόγο που είπα: Γιατί αυτό το κομμάτι ξεκίνησε να είναι ένα επιπλέον, ένα εμβόλιμο κομμάτι στη μέχρι τώρα πορεία μου». Κάποια στιγμή έγινε κυρίως και κάποια στιγμή αντιλήφθηκα ότι δεν μπορεί να γίνει το άλλο κομμάτι της δουλειάς μου επιπλέον

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Κρατερός Κατσούλης: Η αποχώρηση από τους Κου Κου και η σχέση του με το Star (video)

Δείτε όλα όσα είπε ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»