Ελένη Μενεγάκη: Οι 5 φωτογραφίες με τα παιδιά της που δεν έχουμε ξαναδεί – Στο μαιευτήριο με τη Λάουρα, στη βάφτιση της Μαρίνας

13:06 - 09/05/2021

Με αφορμή τη Γιορτή της Μητέρας, η Ελένη Μενεγάκη προχώρησε σε μια εξομολόγηση καρδιάς στο προφίλ To άρθρο Ελένη Μενεγάκη: Οι 5 φωτογραφίες με τα παιδιά της που δεν έχουμε ξαναδεί – Στο μαιευτήριο με τη Λάουρα, στη βάφτιση της Μαρίνας δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Μενεγάκη: Οι 5 φωτογραφίες με τα παιδιά της που δεν έχουμε ξαναδεί

Με αφορμή τη Γιορτή της Μητέρας, η Ελένη Μενεγάκη προχώρησε σε μια εξομολόγηση καρδιάς στο προφίλ της στο Instagram. Αναρτώντας πέντε στιγμιότυπα με τα τέσσερα παιδιά της -τον Άγγελο, τη Λάουρα, τη Βαλέρια και τη... Συνεχίστε την ανάγνωση του άρθρου: Ελένη Μενεγάκη: Οι 5 φωτογραφίες με τα παιδιά της που δεν έχουμε ξαναδεί

Διαβάστε το στο sinidisi.gr

Ελένη Μενεγάκη: Οι φωτογραφίες με τα παιδιά της που δεν έχουμε ξαναδεί

«Γιορτή της Μητέρας» σήμερα και η Ελένη Μενεγάκη, που είναι μητέρα τεσσάρων παιδιών, έκανε μια συγκινητική ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.Με αφορμή τη Γιορτή της Μητέρας, η Ελένη Μενεγάκη προχώρησε σε μια εξομολόγηση στο προφίλ της στο Instagram. Αναρτώντας πέντε φωτογραφίες με τα τέσσερα παιδιά της - τον Άγγελο, τη Λάουρα, τη Βαλέρια και τη Μαρίνα - και τη μητέρα της, κ. Ζέτα, η παρουσιάστρια έγραψε: «Την μαμά μου την χόρτασα στα σ αγαπώ μαμά …. της το έλεγα 100 φορές την μέρα κι εκείνη πάντα γελούσε ! Όταν απέκτησα τα δικά μου παιδιά έκανα το ίδιο και σ εκείνα , 100 φορές την μέρα τους έλεγα ποσό πολύ τα αγαπώ … ακόμα και τώρα που έχουν μεγαλώσει το ίδιο κάνω … Αγάπη , αγ

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάολα: Απαντά πρώτη φορά για τα επικριτικά σχόλια μετά τις εμφανίσεις της κόρης της στα νυχτερινά κέντρα όπου τραγουδούσε

Βασιλιάς Κάρολος: Τι είπε στο πρώτο διάγγελμα μετά την αποκάλυψη ότι η Κέιτ Μίντλετον έχει καρκίνο

Zendaya: Τρεις πράσινες σκιές για να αντιγράψει το απίθανο eye make up look της

Συνταγή για λουκουμάδες

Hailey Bieber: Το chrome μανικιούρ της είναι η επόμενη μεγάλη τάση

Μαριάντα Πιερίδη: Απαντά στη Φλορίντα Πετρουτσέλι – «Προφανώς για να ασχολείσαι τόσο μαζί μου, κάπου σε βοηθάει»