Κορονοϊός: 1428 νέα κρούσματα σήμερα – Ξεπέρασαν τους 11.000 οι νεκροί

18:04 - 09/05/2021

Οι νέοι θάνατοι ασθενών με COVID-19 είναι 51, ενώ από την έναρξη της επιδημίας έχουν καταγραφεί συνολικά 11.029 θάνατοι. Το […] The post Κορονοϊός: 1428 νέα κρούσματα σήμερα – Ξεπέρασαν τους 11.000 οι νεκροί appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κορονοϊός: 1.428 νέα κρούσματα ανακοίνωσε σήμερα ο ΕΟΔΥ (09/05)

Με βάση τα επιβεβαιωμένα κρούσματα των τελευταίων 7 ημερών, 51 θεωρούνται σχετιζόμενα με ταξίδι από το εξωτερικό και 2.309 είναι σχετιζόμενα με ήδη γνωστό κρούσμα. The post Κορονοϊός: 1.428 νέα κρούσματα ανακοίνωσε σήμερα ο ΕΟΔΥ (09/05) appeared first on OnAlert.

Διαβάστε το στο onalert.gr

Κορονοϊός: 95 νέα κρούσματα στην Ανατολική Αττική – Ο χάρτης της διασποράς

Στο «κόκκινο» παραμένει η Αττική καθώς από τα 1.904 νέα κρούσματα που ανακοίνωσε σήμερα (10/5) ο ΕΟΔΥ οι 802 μολύνσεις εντοπίζονται στο Λεκανοπέδιο. Στα 95 είναι τα νέα κρούσματα στην Ανατολική Αττική. Στη Θεσσαλονίκη καταγράφηκαν 184 νέες μολύνσεις. Αναλυτικότερα τα κρούσματα στις περιφερειακές ενότητες που ανήκουν στην Αττική: Ανατολική Αττική: 95 κρούσματα Βόρειος Τομέας Αθηνών: […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Ηλίας Αλεξίου: «To 1994 έπαιξα το πρώτο μου παιχνίδι, ήταν το Mega Banca»

Γιώργος Λιάγκας: «Αυτά που έκανε ο Μάρκος Σεφερλής πριν 20 χρόνια ήταν τέρατα, τώρα έχει λειάνει τον λόγο του»

Συγκλονίζει η Μαριαγάπη Ξυπόλια: «Αφαίρεσα ένα ολόκληρο κομμάτι από την πλάτη μου»

Δημήτρης Λάλος – Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Είναι ζευγάρι και στη ζωή;

Μαριάνθη Κάσδαγλη: «Μετά το Survivor έπεσα θύμα χάκερ και έχασα όλα μου τα χρήματα»

Σαν ψέμα: Πόσα ψέματα μπορεί να πει ένας πατέρας για να διαφυλάξει την ευτυχία του παιδιού του;