Νάσια Κονιτοπούλου: Η μάχη με την κατάθλιψη και το «χαστούκι» από τον γιο της

10:02 - 10/05/2021

Η Νάσια Κονιτοπούλου μίλησε για τον αγώνα της να ξεπεράσει την κατάθλιψη και τον ρόλο που έπαιξε ο γιος της.Η τραγουδίστρια Νάσια Κονιτοπούλου, κόρη του «βάρδου» του νησιώτικου τραγουδιού Γιώργου Κοντόπουλου με σημαντικές ;προσωπικές επιτυχίες η ίδια, μίλησε στο περιοδικό ON time και την Σπυριδούλα Τριάντου για την κατάθλιψη που έγινε αιτία να περάσει ένα μεγάλο διάστημα σε απομόνωση, το χέρι βοήθειας του γιού της και τον ρόλο της ψυχοθεραπείας. «Ήταν τα Χριστούγεννα, που παρακάλεσα τον γιο μου να έρθει να στολίσουμε το δέντρο, σε μια προσπάθειά μου να νιώσω καλύτερα» είπε η τραγουδίστρια. «Τριγυρνούσα στο σπίτι σαν άρρωστη, με τις πιτζάμες όλη μέρα, αχτένιστη, άβαφτη και “μου έβαλε χέρι” ο γι

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νάσια Κονιτοπούλου: Η μάχη με την κατάθλιψη, το δύσκολο διαζύγιο και το «χαστούκι» από τον γιο της

Συνέντευξη στην εφημερίδα «OnTime» και την Σπυριδούλα Τριάντου, παραχώρησε η Νάσια Κονιτοπούλου, όπου μίλησε για τα δύσκολα χρόνια που πέρασε. Ο θάνατος της μητέρας της, το διαζύγιό της και το lockdown, τη βύθισαν σε κατάθλιψη, που κατάφερε να ξεπεράσει με τη βοήθεια ψυχολόγου, αλλά και το “χαστούκι” που της έδωσε ο γιος της. Ποιο ήταν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Νάσια Κονιτοπούλου: Η μάχη της τραγουδίστριας με την κατάθλιψη, το διαζύγιο και το “χαστούκι” από τον γιο της

Η Νάσια Κονιτοπούλου άνοιξε την καρδιά της στην Σπυριδούλα Τριαντου και την εφημερίδα “On time” και To άρθρο Νάσια Κονιτοπούλου: Η μάχη της τραγουδίστριας με την κατάθλιψη, το διαζύγιο και το “χαστούκι” από τον γιο της δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά