Κωνσταντίνος Αγγελίδης: Οι συγκινητικές ευχές της συζύγου του Εβελίνας – ” Σ’ αγαπάμε γιατί μάχεσαι για τη ζωή σου”

17:24 - 21/05/2021

Ο Κωνσταντίνος Αγγελίδης που σήμερα έχει τη γιορτή του, δίνει κάθε μέρα εδώ και 4 χρόνια To άρθρο Κωνσταντίνος Αγγελίδης: Οι συγκινητικές ευχές της συζύγου του Εβελίνας – ” Σ’ αγαπάμε γιατί μάχεσαι για τη ζωή σου” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κωνσταντίνος Αγγελίδης: Οι ευχές της συζύγου του για την γιορτή του - «Σ’αγαπάμε γιατί μάχεσαι για τη ζωή σου»

Δείτε το βίντεο που δημοσίευσε στα social media 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Κωνσταντίνος Αγγελίδης: Οι θερμές ευχές της συζύγου του

Ο Κωνσταντίνος Αγγελίδης έχει γιορτή και η σύζυγος του ευχήθηκε στον γνωστό παρουσιαστή με ανάρτηση στα social media.Η Εβελίνα Βαρσάμη έστειλε τις θερμότερες ευχές της στον σύζυγο της Κωνσταντίνο Αγγελίδη, καθώς έχει την γιορτή του. Με ανάρτηση που έκανε στα social media έγραψε τα εξής: «Χρόνια πολλά στον ΜΑΧΗΤΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ! Χρόνια πολλά αστέρι μου! Σ’ αγαπάμε πολύ γιατί είσαι κοντά μας, είσαι δίπλα μας, γιατί μάχεσαι για τη ζωή σου κι εμείς δίπλα σου συμπαραστάτες στον αγώνα σου!!! Με Υπομονή, Επιμονή, Αγάπη και Πίστη θα τα καταφέρουμε!Εβελίνα – Αλέξανδρος!». Δείτε την ανάρτηση που έκανε στο Facebook: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣΣΥΖΥΓΟΣΕΥΧΕΣΓΙΟΡΤΗ

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Σύζυγος Κωνσταντίνου Αγγελίδη για την γιορτή του: «Σ’αγαπάμε γιατί μάχεσαι για τη ζωή σου»

Σύζυγος Κωνσταντίνου Αγγελίδη για την γιορτή του: «Σ’αγαπάμε γιατί μάχεσαι για τη ζωή σου» Δείτε το βίντεο που δημοσίευσε στα social media Ο Κωνσταντίνος Αγγελίδης έχει σήμερα τη γιορτή του και η σύζυγός του Εβελίνα Βαρσάμη μαζί με τον γιο τους Αλέξανδρο, του ευχήθηκαν και στα social media με ένα βίντεο που περιέχει φωτογραφίες του. Μάλιστα η σύζυγος του παρουσιαστή […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»