Τεννές: «Με ένα πέναλτι χάσαμε την άνοδο, ήταν το τελευταίο μου παιχνίδι στην Ξάνθη»

21:46 - 30/05/2021

Ο Μπάμπης Τεννές, μίλησε για την ήττα της Ξάνθης από τον Παναιτωλικό που κρατά την ομάδα του Αγρινίου στην πρώτη κατηγορία και στερεί την άνοδο στους Ακρίτες. Αναλυτικά τα όσα δήλωσε στην κάμερα της Nova: «Συγχαρητήρια στους ποδοσφαιριστές της Ξάνθης έκαναν μια εξαιρετική προσπάθεια. Αποκλειστήκαμε με ένα εκτός έδρας γκολ, αναγκάσαμε τον αντίπαλο να κάνει …

Διαβάστε Περισσότερα στο agriniopress.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τεννές: «Ήταν το τελευταίο μου παιχνίδι στην Ξάνθη η οποία έπεσε άδικα»

Ο Μπάμπης Τεννές ανακοίνωσε το τέλος του από τον πάγκο της Ξάνθης, η οποία δεν κατάφερε να ανέβει στη Super League. από το sportime.gr. για περισσότερα νέα επισκεφτείτε το sportime.gr - Αθλητικό portal με όλα τα τελευταία αθλητικά νέα, ειδήσεις για όλα τα σπορ από την Ελλάδα και τον κόσμο

Διαβάστε το στο sportime.gr

Τεννές: «Με ένα πέναλτι χάσαμε την άνοδο, ήταν το τελευταίο μου παιχνίδι στην Ξάνθη»

Τεννές: «Με ένα πέναλτι χάσαμε την άνοδο, ήταν το τελευταίο μου παιχνίδι στην Ξάνθη» 30/05/2021 Ο Μπάμπης Τεννές, μίλησε για την ήττα της Ξάνθης από τον Παναιτωλικό που κρατά την ομάδα του Αγρινίου στην πρώτη κατηγορία και στερεί την άνοδο στους Ακρίτες. Αναλυτικά τα όσα δήλωσε στην κάμερα της Nova: «Συγχαρητήρια στους ποδοσφαιριστές της Ξάνθης έκαναν μια εξαιρετική προσπάθεια. Αποκλειστήκαμε με ένα εκτός έδρας γκολ, αναγκάσαμε τον αντίπαλο να κάνει καθυστερήσεις η πραγματικότητα όμως είναι ότι μείναμε εκτός. Η Ξάνθη με τη διοίκηση που έχει θα κάνει άλλο ένα διάλειμμα δέκα μηνών και θα επιστρέψει εκεί που πρέπει να βρίσκεται γιατί υποβιβάστηκε άδικα.   Γ

Διαβάστε το στο filathlos.gr

Τεννές: «Με ένα πέναλτι χάσαμε την άνοδο, ήταν το τελευταίο μου παιχνίδι στην Ξάνθη»

Ο Μπάμπης Τεννές, μίλησε για την ήττα της Ξάνθης από τον Παναιτωλικό που κρατά την ομάδα του Αγρινίου στην πρώτη κατηγορία και στερεί την άνοδο στους Ακρίτες. Αναλυτικά τα όσα δήλωσε στην κάμερα της Nova: «Συγχαρητήρια στους ποδοσφαιριστές της Ξάνθης έκαναν μια εξαιρετική προσπάθεια. Αποκλειστήκαμε με ένα εκτός έδρας γκολ, αναγκάσαμε τον αντίπαλο να κάνει ...

Διαβάστε το στο agrinionews.gr

Tεννές: «Με ένα πέναλτι χάσαμε την άνοδο»

Μία φάση ήταν αρκετή για να μείνει εκτός Superleague η Ξάνθη, σύμφωνα με τον προπονητή της, Μπάμπη Τεννέ.

Διαβάστε το στο to10.gr

Τεννές: «Χάσαμε την άνοδο για ένα πέναλτι, φεύγω από την Ξάνθη»

Το ότι ήταν το τελευταίο του παιχνίδι στον πάγκο της Ξάνθης ανακοίνωσε ο Μπάμπης Τεννές, μετά την ήττα από τον Παναιτωλικό και την απώλεια της ανόδου. Αναλυτικά τα όσα δήλωσε στην κάμερα της Nova: «Συγχαρητήρια στους ποδοσφαιριστές της Ξάνθης έκαναν μια εξαιρετική προσπάθεια. Αποκλειστήκαμε με ένα εκτός έδρας γκολ, αναγκάσαμε τον αντίπαλο να κάνει καθυστερήσεις […]

Διαβάστε το στο thessports.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ agriniopress.gr

Παναιτώλιο: Έριξαν μπάζα στις αρδευτικές διώρυγες Δ7 και Δ11

Ο Εμπορικός Σύλλογος Αγρινίου καλεί στην απεργιακή συγκέντρωση της 17ης Απριλίου

Ευρωεκλογές 2024: Αυτοί είναι οι 42 υποψήφιοι ευρωβουλευτές της Νέας Δημοκρατίας

Παναιτωλικός: Χωρίς τρεις η αποστολή για Αστέρα

Συνέχισε την κόντρα με Μικρούτσικο ο Light: «Τον γκούγκλαρα αλλά διαπίστωσα ότι ήταν ο Θάνος, ο Ανδρέας δεν έχει επίπεδο» (video)

Μητροπολίτης Δαμασκηνός: «Έχουμε χρέος να αντιστεκόμαστε στην κάθε είδους αδικία»