Στέλλα Μιζεράκη: Η συγκινητική ανάρτηση για τα δυο χρόνια από τον θάνατο του Πάνου Ζάρλα

10:50 - 01/06/2021

Δυο χρόνια συμπληρώθηκαν χθες από τη μέρα που ο Πάνος Ζάρλας έχασε τη ζωή του στην To άρθρο Στέλλα Μιζεράκη: Η συγκινητική ανάρτηση για τα δυο χρόνια από τον θάνατο του Πάνου Ζάρλα δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκινεί η Στέλλα Μιζεράκη με την ανάρτησή της για τα δυο χρόνια από τον θάνατο του Πάνου Ζάρλα

Στέλλα Μιζεράκη: Δύο χρόνια έχουν περάσει από το μοιραίο τροχαίο που στοίχισε τη ζωή του Πάνου Ζάρλα. Ωστόσο, κάποια άτομα δεν τον έχουν ξεχάσει. Ένα... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Συγκινεί η Στέλλα Μιζεράκη με την ανάρτησή της για τα δυο χρόνια από τον θάνατο του Πάνου Ζάρλα

Διαβάστε το στο spoilers

Στέλλα Μιζεράκη: Η ανάρτηση για τον θάνατο του Πάνου Ζάρλα

Η Στέλλα Μιζεράκη έκανε μια συγκινητική ανάρτηση στα social media, με αφορμή την συμπλήρωση 2 ετών από τον θάνατο του Πάνου Ζάρλα.Η Στέλλα Μιζεράκη ράγισε καρδιές στα social media με ανάρτηση που έκανε με αφορμή τα δύο χρόνια από τον θάνατο του Πάνου Ζάρλα. Οι δυό τους ήταν ζευγάρι, καθώς γνωρίστηκαν στο ριάλιτι Power of Love, ενώ χώρισαν λίγο πριν το μοιραίο ατύχημα που στοίχισε την ζωή στον Πάνο Ζάρλα. Με αφορμή τη συμπλήρωση δύο χρόνων από τον θάνατό του, η Στέλλα Μιζεράκη δημοσίευσε μια κοινή τους φωτογραφία σημειώνοντας την ημερομηνία που έφυγε από τη ζωή ο Πάνος Ζάρλας. Δείτε την φωτογραφία που ανέβασε η Στέλλα Μιζεράκη σε story στο Instagram: ΠΑΝΟΣ ΖΑΡΛΑΣPOWER OF LOVEΑΝΑΡΤΗΣΗ

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»