Σμαράγδα Καλημούκου: Τι κάνει σήμερα η Λίζα από τη σειρά Λατρεμένοι μου γείτονες

18:24 - 05/07/2021

Στην εκπομπή Pop Up και τη Χριστιάνα Κοχλατζή έδωσε συνέντευξη η Σμαράγδα Καλημούκου, η… Λίζα από τη σειρά “Λατρεμένοι μου […] The post Σμαράγδα Καλημούκου: Τι κάνει σήμερα η Λίζα από τη σειρά Λατρεμένοι μου γείτονες appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σμαράγδα Καλημούκου: Η «Λίζα» από τους «Λατρεμένους μου γείτονες» μοντέλο για plus size γυναίκες

13 χρόνια μετά το φινάλε της επιτυχημένης σειράς του Mega «Λατρεμένοι μου γείτονες», η πρωταγωνίστρια της σειράς, Σμαράγδα Καλημούκου» πραγματοποίησε μία από τις σπανιότατες τηλεοπτικές της εμφανίσεις, στο φακό του «Pop Up» του ALPHA Η τηλεοπτική Λίζα που σήμερα έχει αλλάξει καριέρα, ούσα πλέον brand ambassador μίας εταιρείας ρούχων για plus size γυναίκες, μίλησε για […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Σμαράγδα Καλημούκου: Η επανεμφάνιση της Λίζας από τους Λατρεμένους μου γείτονες (Vid)

13 χρόνια μετά το φινάλε της επιτυχημένης σειράς του Mega «Λατρεμένοι μου γείτονες», η πρωταγωνίστρια της σειράς, Σμαράγδα Καλημούκου» πραγματοποίησε μία από τις σπανιότατες τηλεοπτικές... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Σμαράγδα Καλημούκου: Η επανεμφάνιση της Λίζας από τους Λατρεμένους μου γείτονες (Vid)

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»