Ελευθερία Ελευθερίου: Δημοσίευσε για πρώτη φορά φωτογραφία μέσα από το νοσοκομείο στον Άγιο Δομίνικο

17:24 - 08/07/2021

Τίτλοι τέλους για το φετινό Survivor με τον Σάκη Κατσούλη να κερδίζει το χρηματικό έπαθλο αλλά To άρθρο Ελευθερία Ελευθερίου: Δημοσίευσε για πρώτη φορά φωτογραφία μέσα από το νοσοκομείο στον Άγιο Δομίνικο δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor-Ελευθερίου: Η φωτογραφία μέσα από το νοσοκομείο του Άγιου Δομίνικου

Ήταν μια από τις παίκτριες που είχε επισκεφτεί το νοσοκομείο κατά την διάρκεια της συμμετοχής της στο ριάλιτι επιβίωσης του ΣΚΑΙ.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Survivor: Η Ελευθερία Ελευθερίου δημοσίευσε φωτογραφία μέσα από το νοσοκομείο στον Άγιο Δομίνικο

Το φετινό Survivor έφτασε στο τέλος του το βράδυ της Δευτέρας και μεγάλος νικητής αναδείχθηκε ο Σάκης Κατσούλης. Κατά τη διάρκεια του τελικού του Survivor τα βλέμματα τράβηξε η Ελευθερία Ελευθερίου έπειτα από τη… βόμβα που έριξε ο Τριαντάφυλλος για την συμπαίκτρια και συνάδελφο του. Οι παίκτες του Survivor, μετά το τέλος του Survivor έχουν επιστρέψει στα social media και μοιράζονται με τους διαδικτυακούς τους φίλους διάφορα στιγμιότυπα από την καθημερινή τους ζωή αλλά και από την ζωή τους στον Άγιο Δομίνικο. Η Ελευθερία Ελευθερίου, αυτή τη φορά μοιράστηκε 4 διαφορετικά στιγμιότυπα από τη διαμονή της στον Άγιο Δομίνικο και ένα ήταν αυτό που κέντρισε το ενδιαφέρον των διαδικτυακών της φίλων

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Survivor: Η Ελευθερία Ελευθερίου δημοσίευσε φωτογραφία μέσα από το νοσοκομείο

Διαβάστε το στο e-daily.gr

Ελευθερία Ελευθερίου: Αδημοσίευτη φωτογραφία από το Survivor 2021

Δείτε φωτογραφία της Ελευθερίας Ελευθερίου από το Survivor 2021 που βλέπει για πρώτη φορά το φως της δημοσιότητας.Η Ελευθερία Ελευθερίου επιφύλασσε μια έκπληξη στους διαδικτυακούς της φίλους, καθώς ανέβασε στα social media μια αδημοσίευτη φωτογραφία από το Survivor 2021. Συγκεκριμένα, πρόκειται για φωτογραφία από όταν η τραγουδίστρια πήγε στο νοσοκομείο στον Άγιο Δομίνικο, ενώ στη λεζάντα της ανάρτησης έγραψε το εξής: «More backstage τελεφερίκ Photos: 1. Στο νοσοκομείο για εξετάσεις μετά τον τραυματισμό στο πόδι μου, που τελικά βγήκα εκτός αγώνων 1 βδομάδα με την μέση μου 2. Έπαθλο κότερο με μπλε ομάδα. Αγκαλιά με τον Άγιο Βασίλη (όπως τον είχα βαφτίσει) @vasilisharovas από την παραγωγή! 3. Όλα

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»