Ο γάμος που αναστάτωσε την Ελλάδα: Όταν ο Παπανδρέου «αποκατέστησε το κορίτσι» και παντρεύτηκε την Λιάνη

09:24 - 13/07/2021

«Θα μπορούσε να είναι κόρη σου», του είχε πει η Μαργαρίτα Παπανδρέου και ο ίδιος είχε απαντήσει: Ναι, δεν είναι ωραίο;». Για την Δήμητρα Λιάνη, ο Αντρέας ήταν «ο Θεός μου, αυτός μου έτυχε»!

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σαν σήμερα: Όταν ο Παπανδρέου «αποκατέστησε το κορίτσι» και παντρεύτηκε την Δήμητρα Λιάνη (pics & vid)

Lamianow.gr Σαν σήμερα: Όταν ο Παπανδρέου «αποκατέστησε το κορίτσι» και παντρεύτηκε την Δήμητρα Λιάνη (pics & vid) «Θα μπορούσε να είναι κόρη σου», του είχε πει η Μαργαρίτα Παπανδρέου και ο ίδιος είχε απαντήσει: Ναι, δεν είναι ωραίο;». Για την Δήμητρα Λιάνη, ο Αντρέας ήταν «ο Θεός μου, αυτός μου έτυχε»! 13 Ιουλίου το 1989 και το κοσμικό γεγονός της χρονιάς, μην πούμε και της 10ετίας δίχως καμία υπερβολή, ήταν ο γάμος του πρωθυπουργού της χώρας Ανδρέα […] Σαν σήμερα: Όταν ο Παπανδρέου «αποκατέστησε το κορίτσι» και παντρεύτηκε την Δήμητρα Λιάνη (pics & vid) Lamianow.gr

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Όταν ο 70χρονος Ανδρέας Παπανδρέου αποκατέστησε το κορίτσι και παντρεύτηκε την 35χρονη Δήμητρα Λιάνη

by Ioanna13/07/2021 14:345 Σαν σήμερα γίνεται ο περιβόητος γάμος του Ανδρέα Παπανδρέου και της Δήμητρας Λιάνη που αναστάτωσε το Πανελλήνιο. 13 Ιουλίου το 1989 και... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Όταν ο 70χρονος Ανδρέας Παπανδρέου αποκατέστησε το κορίτσι και παντρεύτηκε την 35χρονη Δήμητρα Λιάνη

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Περίπατος Βιβλίου: Εκδηλώσεις σε όλη την Ελλάδα για τον εορτασμό της Ημέρας Βιβλίου

Αφελείς, ηλίθιοι ή απλώς αδίστακτοι;

Λόρδος Βύρωνας: Έκθεση - αφιέρωμα στον σπουδαίο φιλέλληνα ποιητή από το Μουσείο της Ακρόπολης

ΗΠΑ: Συγκρούσεις αστυνομικών με φοιτητές σε πανεπιστήμια στο Τέξας και τη Νότια Καλιφόρνια με δεκάδες συλλήψεις

Ταμείο Ανάκαμψης: ευκαιρία και πρόκληση για την Ελλάδα

Πάσχα 2024: Ξεκινά σήμερα το εορταστικό ωράριο των εμπορικών καταστημάτων