ΒΙΝΤΕΟ: Πήρε και τον Κλωναρίδη ο Ατρόμητος!

20:46 - 17/07/2021

ΒΙΝΤΕΟ: Πήρε και τον Κλωναρίδη ο Ατρόμητος! 17/07/2021 Στην Ελλάδα για χάρη του Ατρόμητου επιστρέφει ο Βίκτωρας Κλωναρίδης, ο οποίος ανακοινώθηκε από τους Περιστεριώτες. Ο Ατρόμητος είχε εκδηλώσει το ενδιαφέρον του για την απόκτηση του 29χρονου επιθετικού, ο οποίος έμεινε ελεύθερος από τον ΑΠΟΕΛ. Η ομάδα του Περιστερίου ανέβασε βίντεο στα social media με τον Κλωναρίδη να στέλνει το μήνυμά του για τη μεταγραφή του αναφέροντας χαρακτηριστικά: «Είμαι ο Βίκτωρας και είμαι πολύ χαρούμενος που είμαι στον Ατρόμητο. Μαζί με όλους σας θα πάμε τον Ατρόμητο ψηλά». Ο Κλωναρίδης γίνεται η ένατη μεταγραφή του Ατρόμητου για το φετινό καλοκαίρι μετά τους Κουλούρη, Καρτά

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ανακοίνωσε Βίκτωρα Κλωναρίδη ο Ατρόμητος

Ο Ατρόμητος επισημοποίησε τη συμφωνία του με τον Βίκτωρα Κλωναρίδη, ενισχύοντας έτσι την επιθετική του γραμμή. Πριν από λίγες ώρες έλυσε το συμβόλαιο του με τον ΑΠΟΕΛ και το απόγευμα του Σαββάτου (17.07.2021) ο Βίκτωρ Κλωναρίδης ανακοινώθηκε από τον Ατρόμητο. “Γεια σας, είμαι ο Βίκτωρας. Είμαι πολύ χαρούμενος που βρίσκομαι εδώ στον Ατρόμητο και ανυπομονώ ... Περισσότερα To άρθρο Ανακοίνωσε Βίκτωρα Κλωναρίδη ο Ατρόμητος δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ανακοίνωσε Κλωναρίδη ο Ατρόμητος

Ο Ατρόμητος θα είναι η τρίτη εν Ελλάδι ομάδα στην καριέρα του Βίκτωρα Κλωναρίδη, μετά την ΑΕΚ και τον Παναθηναϊκό.Ο 29χρονος φορ συμφώνησε με την ομάδα των δυτικών προαστίων και το επισημοποίησε με ένα βίντεο. Ο Κλωναρίδης έλυσε το [...]

Διαβάστε το στο matrix24.gr

Ανακοίνωσε Κλωναρίδη ο Ατρόμητος

Μετά τις ΑΕΚ και Παναθηναϊκό, ο Ατρόμητος θα αποτελέσει την τρίτη διαφορετική ελληνική ομάδα στην καριέρα του Βίκτωρα Κλωναρίδη, αφού ο 29χρονος επιθετικός τα βρήκε σε όλα με τους Περιστεριώτες, επισημοποιώντας το deal μέσω ενός βίντεο! Χθες το απόγευμα και αφού έλυσε το συμβόλαιό του με τον ΑΠΟΕΛ οι φήμες «φούντωσαν», όμως οι «κυανόλευκοι» προσπάθησαν […]

Διαβάστε το στο thessports.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»