«Αποχώρησα από την Φάρμα γιατί η παραγωγή απέκρυψε το θέμα υγείας μου»

20:56 - 17/07/2021

Ο Ερωτόκριτος ήταν καλεσμένος στο Αννίτα Κοίτα και μίλησε για την συμμετοχή του στην Φάρμα αλλά και τον λόγο που […] The post «Αποχώρησα από την Φάρμα γιατί η παραγωγή απέκρυψε το θέμα υγείας μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συμφωνία στον ΟΠΕΚ+ για την παραγωγή πετρελαίου

Οι χώρες-μέλη του ΟΠΕΚ+ συμφώνησαν σήμερα να προχωρήσουν σε περαιτέρω χαλάρωση της μείωσης της ημερήσιας παραγωγής πετρελαίου από τον Αύγουστο, αλλά και να παρατείνουν ένα συνολικό πακέτο διαχείρισης της διάθεσης του πετρελαίου μέχρι το τέλος του 2022, όπως δήλωσαν δύο πηγές του ΟΠΕΚ+. Ο υπουργός Ενέργειας των Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων (ΗΑΕ) δήλωσε σήμερα ότι τα […]

Διαβάστε το στο mikrometoxos.gr

Ερωτόκριτος: "Αποχώρησα από την Φάρμα γιατί η παραγωγή απέκρυψε το θέμα υγείας μου"

"Όταν κάτι δεν σου κάνει και δεν είναι συμβατό μαζί σου, χρειάζεται να αποχωρήσεις"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Γιώργος Τσούλης για Ελένη Μενεγάκη: «Είναι μια απόφαση που την έχει πάρει για κάποιους λόγους»

Νίκος Χρηστίδης: «Η σεξουαλική παρενόχληση με έκανε πιο επιφυλακτικό με τους ανθρώπους»

Δημήτρης Κόκοτας – Γιώργος Λιάγκας: «Τα πράγματα δεν πήγαν έτσι όπως περίμεναν»

TV Queen: Η επίσημη ανακοίνωση του ΟΡΕΝ για τη λαμπερή πρεμιέρα

Νόνη Δούνια για Παπανώτα: «Τέτοια σεξιστικά σχόλια δεν πρέπει να χωράνε στον δημόσιο λόγο»

Eurovision 2024: Η Μαρίνα Σάττι ξεσήκωσε τους Eurofans τραγουδώντας live το «Ζάρι»