Βαϊνάλντουμ: «Θέλω να κερδίζω, με έπεισε το πλάνο της Παρί»

18:22 - 22/07/2021

Βαϊνάλντουμ: «Θέλω να κερδίζω, με έπεισε το πλάνο της Παρί» 22/07/2021 Ημέρα… μετακόμισης για τον Τζορτζίνιο Βαϊνάλντουμ ήταν η σημερινή, με τον Ολλανδός διεθνή μέσο να φτάνει στην Γαλλία για μόνιμη εγκατάσταση μέχρι το καλοκαίρι του 2024 και να μιλάει στο επίσημο κανάλι της Παρί Σεν Ζερμέν επί… παντός επιστητού. «Είναι ένα έντονο συναίσθημα, είμαι μέρος ενός υπέροχου συλλόγου που έχει υπέροχους παίκτες. Το Παρίσι είναι μια όμορφη πόλη, με απίστευτους φιλάθλους. Το ξέρω γιατί έχω ήδη παίξει εναντίον της Παρί εδώ. Είναι μια υπέροχη ημέρα για μένα και την οικογένειά μου γιατί ξεκινάμε μια νέα περιπέτεια», τόνισε αρχικά ο Βαϊνάλντουμ.  Και πρόσθεσε: «Έχω δε

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βαϊνάλντουμ: «Θέλω να κερδίζω, με έπεισε το πλάνο της Παρί»

Ο Τζορτζίνιο Βαϊνάλντουμ έφτασε στη Γαλλία σήμερα και παραχώρησε την πρώτη του συνέντευξη στο κανάλι της Παρί Σεν Ζερμέν, μιλώντας για τις φιλοδοξίες και τους στόχους του. The post Βαϊνάλντουμ: «Θέλω να κερδίζω, με έπεισε το πλάνο της Παρί» appeared first on pressaris.gr.

Διαβάστε το στο pressaris.gr

Βαϊνάλντουμ: «Με έπεισε το πλάνο της Παρί»

Ο Γκεοργκίνιο Βαϊνάλντουμ έφτασε στη Γαλλία και παραχώρησε τις πρώτες του δηλώσεις στο κανάλι της ομάδας, ως ποδοσφαιριστής της Παρί Σεν Ζερμέν.

Διαβάστε το στο to10.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»