Κατερίνα Μουτσάτου: Βάφτισε τον γιο της στην Αίγινα

13:30 - 25/07/2021

Στην Ελλάδα βρίσκονται τις τελευταίες ημέρες η Κατερίνα Μουτσάτσου μαζί με τον σύζυγό της, Charles Como, και To άρθρο Κατερίνα Μουτσάτου: Βάφτισε τον γιο της στην Αίγινα δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Μουτσάτσου: Ήρθε από την Αμερική και βάφτισε τον γιο της στην Αίγινα (Φωτογραφίες)

Η διάσημη ηθοποιός δημοσίευσε δύο φωτογραφίες από το μυστήριο στον λογαριασμό της στο Instagram

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Κατερίνα Κακοσαίου: Πήρε το πτυχίο της και ορκίστηκε (Εικόνα)

Αποφοίτησε στα τέσσερα χρόνια η κόρη του Γιάννη Πλούταρχου

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Κατερίνα Μουτσάτσου: Bάφτισε τον γιο της στην Αίγινα

Bάφτισε τον γιο της στην Αίγινα η Κατερίνα Μουτσάστου. Στην Ελλάδα απολαμβάνει τις καλοκαιρινές της διακοπές η Κατερίνα Μουτσάτσου και μάλιστα, βρήκε την κατάλληλη ευκαιρία να βαφτίσει τον ενός έτους γιο της. Η ηθοποιός ζει τα τελευταία χρόνια μόνιμα στις ΗΠΑ με τον σύζυγό της και παραγωγό, Τσαρλς Κόμο και τους δύο γιους τους. Το ζευγάρι αποφάσισε να πραγματοποιήσουν και την βάφτιση του μικρού τους γιου στην Αίγινα, ενώ το παρόν έδωσαν τόσο οι συγγενείς όσο και οι φίλοι της οικογένειας. Η Κατερίνα Μουτσάτσου έκανε γνωστή την είδηση στο Instagram, αφού ανάρτησε δύο φωτογραφίες από την ώρα του μυστηρίου. Στην λεζάντα έγραψε: «Σήμερα γιορτάζουμε – και ζούμε. Αύριο ποιος ξέρει. (Οι ετικέτες είναι με

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Η Κατερίνα Μουτσάτσου βάφτισε τον γιο της στην Αίγινα

Το παρόν έδωσαν τόσο οι συγγενείς όσο και οι φίλοι της οικογένειας

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»