Καρέρα: «Συγχαρητήρια στους παίκτες μου, ήταν δύσκολος αγώνας»

01:02 - 15/12/2019

Lamianow.gr Καρέρα: «Συγχαρητήρια στους παίκτες μου, ήταν δύσκολος αγώνας» Ο Μάσιμο Καρέρα, μιλώντας στην κάμερα της ΕΡΤ, μετά τη νίκη (1-0) της ΑΕΚ επί της Ξάνθης, έδωσε συγχαρητήρια στους παίκτες του για το γεγονός ότι κατάφεραν να φύγουν με το «τρίποντο» από τα «Πηγάδια». «Ήταν ένας δύσκολος αγώνας, κάτι το οποίο γνωρίζαμε από πριν. Δώσαμε ό,τι μπορούσαμε στον αγωνιστικό χώρο. Θέλαμε πραγματικά τη νίκη […] Καρέρα: «Συγχαρητήρια στους παίκτες μου, ήταν δύσκολος αγώνας» Lamianow.gr

Διαβάστε Περισσότερα στο lamianow.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φερέιρα: Αυτά είπα στους παίκτες μου στο ημίχρονο

Για τα όσα είπε στους παίκτες του στο ημίχρονο μίλησε ο Αμπέλ Φερέιρα μετά το τέλος της αναμέτρησης του ΠΑΟΚ με τον Παναιτωλικό στο Αγρίνιο. Αναλυτικά τα όσα δήλωσε στην συνέντευξη Τύπου: Για τις αλλαγές που έκανε και την είσοδο του Άκπομ: «Είναι μια δουλειά που γίνεται κατά τη διάρκεια της σεζόν, να μπορούμε να έχουμε όλους τους παίκτες ετοιμοπόλεμους. Από την πρώτη στιγμή που ήρθα, αυτός ήταν ο δικός μου στόχος, το αστέρι της ομάδας, να είναι η ίδια η ομάδα. Δείξαμε και σήμερα αυτή την αγωνιστική ταυτότητα και το συγκεκριμένο πλάνο που προσπαθούμε να ακολουθήσουμε πιστά. Οι ποδοσφαιριστές το νιώθουν ότι τους υπολογίζω και αυτό προσπαθώ να το έχω συνέχεια στο μυαλό μου, ότι η δουλειά που φαί

Διαβάστε το στο thestival.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ lamianow.gr

Αλέξης Γεωργούλης: Θα είναι υποψήφιος ευρωβουλευτής με το Πράσινο Κίνημα

Φθιώτιδα: Γνωστός επαγγελματίας είδε 24.000 να κάνουν φτερά – Πώς τον εξαπάτησαν με ένα τηλεφώνημα

Πανουργιάς Παπαϊωάννου στο Δ.Σ Λαμιέων : “Τα ξέφραγα αμπέλια τελειώσανε – όλοι και όλα θα ελέγχονται” ΒΙΝΤΕΟ

Πάνω από 100 αγνοούμενοι από το μακελειό στη Μόσχα – Έχουν ταυτοποιηθεί 84 σοροί, ανάμεσά τους και πέντε παιδιών

Στερεά Ελλάδα : 39χρονος χτύπησε την μητέρα του και προκάλεσε ζημιές στο σπίτι της γιαγιάς του

Ρίο – Αντίρριο: Θα άντεχε η γέφυρα μία πρόσκρουση σαν αυτή στη Βαλτιμόρη;