Αλέξανδρος Λυκουρέζος: «Όταν ήμουν με την Ζωή έκανα διάφορες αταξίες»

12:22 - 22/08/2021

Για την αείμνηστη Ζωή Λάσκαρη μίλησε από καρδιάς ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος στο περιοδικό Gala και τη δημοσιογράφο Μαριλού Πανταζή. Τέσσερα […] The post Αλέξανδρος Λυκουρέζος: «Όταν ήμουν με την Ζωή έκανα διάφορες αταξίες» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη Ζωή Λάσκαρη: «Ήταν μια ηλιόλουστη πορεία αυτά τα 41 χρόνια»

«Όταν ήμουν με την Ζωή έκανα διάφορες αταξίες», εξομολογείται ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος. Στο περιοδικό Gala και τη δημοσιογράφο Μαριλού Πανταζή μίλησε από καρδιάς ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για την αείμνηστη Ζωή Λάσκαρη. Τέσσερα χρόνια πέρασαν από τότε που η σταρ έκανε την τελευταία της νοερή υπόκλιση και σήμερα ο γνωστός ποινικολόγος αναφέρεται, μέσα σε όλα, στην ... Περισσότερα To άρθρο Ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη Ζωή Λάσκαρη: «Ήταν μια ηλιόλουστη πορεία αυτά τα 41 χρόνια» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Αλέξανδρος Λυκουρέζος – «Όταν ήμουν με την Ζωή έκανα διάφορες αταξίες»

Ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος σε συνέντευξη του μίλησε για άγνωστες πτυχές από την σχέση και τον γάμο του με την Ζωή Λάσκαρη

Διαβάστε το στο in.gr

Παραδοχή Λυκουρέζου: «Όταν ήμουν με την Ζωή έκανα διάφορες… αταξίες»

Όπως είπε ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος «όταν ζεις με κάποιον τόσα χρόνια, συμβαίνουν αλλαγές που είναι ανεπαίσθητες, δεν τις συνειδητοποιείς εκείνη τη στιγμή, Η Ζωή μού έμαθε πολλά. Και ίσως μου έδωσε να καταλάβω περισσότερο τη σημασία που έχει ένας δεσμός. Πριν από τη Ζωή είχα πολλές σχέσεις. Δεν είχα ποτέ κάτι το στέρεο, κάτι που […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Αλέξανδρος Λυκουρέζος: “Με τη Ζωή Λάσκαρη είχαμε και καταιγίδες”

Ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος πρόσφατα βρέθηκε στο επίκεντρο των media με αφορμή τη συμπλήρωση των τεσσάρων ετών To άρθρο Αλέξανδρος Λυκουρέζος: “Με τη Ζωή Λάσκαρη είχαμε και καταιγίδες” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Παραδοχή Λυκουρέζου: «Όταν ήμουν με τη Ζωή έκανα διάφορες… αταξίες»

Για την αείμνηστη Ζωή Λάσκαρη μίλησε στο περιοδικό Gala o ποινικολόγος Αλέξανδρος Λυκουρέζος.

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Αλέξανδρος Λυκουρέζος: "Όταν ήμουν με την Ζωή έκανα διάφορες αταξίες"

"Ήταν μια ηλιόλουστη πορεία αυτά τα 41 χρόνια. Είχαμε και καταιγίδες αλλά τελικά μένει αυτό το φως" εξομολογείται ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Λυκουρέζος ο άτακτος! «Όταν ήμουν με την Ζωή έκανα διάφορες αταξίες»

“Ήταν μια ηλιόλουστη πορεία αυτά τα 41 χρόνια. Είχαμε και καταιγίδες αλλά τελικά μένει αυτό το φως” εξομολογείται ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος. Για την αείμνηστη Ζωή Λάσκαρη μίλησε από καρδιάς ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος στο περιοδικό Gala και τη δημοσιογράφο Μαριλού Πανταζή. Τέσσερα χρόνια πέρασαν από τότε που η σταρ έκανε την τελευταία της νοερή υπόκλιση και […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος αποκαλύπτει – Όταν ήμουν με την Ζωή έκανα διάφορες…αταξίες

Για την αείμνηστη Ζωή Λάσκαρη μίλησε από καρδιάς ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος στο περιοδικό Gala και τη δημοσιογράφο Μαριλού Πανταζή. Τέσσερα χρόνια πέρασαν από τότε που η σταρ... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος αποκαλύπτει – Όταν ήμουν με την Ζωή έκανα διάφορες…αταξίες

Διαβάστε το στο spoilers

Αλέξανδρος Λυκουρέζος: «Όταν ήμουν με την Ζωή έκανα κάποιες αταξίες»

"Ήταν μια ηλιόλουστη πορεία αυτά τα 41 χρόνια. Είχαμε και καταιγίδες αλλά τελικά μένει αυτό το φως" εξομολογείται

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»