Συγκλονίζει η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου για τον πατέρα της – «Ο εφιάλτης μου ήταν πραγματικός»

19:08 - 24/08/2021

Συγκινεί η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου με ανάρτησή της που έκανε στο Instagram για την απώλεια του πατέρα της. Η παρουσιάστρια έχασε […] The post Συγκλονίζει η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου για τον πατέρα της – «Ο εφιάλτης μου ήταν πραγματικός» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλεξάνδρα Πασχαλίδου: Ο εφιάλτης μου ήταν πραγματικός

Το πόσο δυσάρεστα βίωσε τον θάνατο του πατέρα της, περιέγραψε με μια συγκινητική ανάρτησή της στο Instagram η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου. «Ξύπνησα από έναν εφιάλτη χθες το βράδυ. Ονειρεύτηκα ότι ο πατέρας μου πέθανε και έπρεπε να πάω σε ένα σκοτεινό υπόγειο για να βρω κάτι ζεστό να φορέσω για την κηδεία του. Σύντομα συνειδητοποίησα ότι ο εφιάλτης μου ήταν πραγματικός, αλλά ο ήλιος έλαμπε και τα πουλιά τραγουδούσαν. Ο τελευταίος μας αποχαιρετισμός στην Ελληνική Ορθόδοξη Εκκλησία του Αγίου Γεωργίου σήμερα ήταν σαν τον πατέρα μου – ελαφρύς και αγαπησιάρικος. Ευχαριστώ αγαπητέ Μητροπολίτη Σκανδιναβίας Κλεόπα για την όμορφη δοξολογία και τελετή. Μετά την εκκλησία πήγαμε στο νεκροταφείο στη Σπόνγκα ό

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Συγκλονίζει η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου: «Ο εφιάλτης μου ήταν πραγματικός»

Η ανάρτηση που έκανε η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου για τον θάνατο του πατέρα της. Συγκινεί η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου με ανάρτησή της που έκανε στο Instagram για την απώλεια του πατέρα της. Η παρουσιάστρια έχασε πριν από λίγες ημέρες τον πατέρα της και περιέγραψε με την δημοσίευσή της το πόσο δυσάρεστα βίωσε τον θάνατό του. “Ξύπνησα από […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»