Η Άννα Μαρία Ψυχαράκη καρφώνει τη Σοφία Δανέζη -Oύτε ένα συγγνώμη για όλα αυτά που μου έκανε στο Big Brother

15:26 - 01/09/2021

Την Άννα Μαρία Ψυχαράκη συνάντησε στα παρασκήνια του πρώτου live του «Big Brother» η κάμερα του «Love it». Η νικήτρια του περσινού ριάλιτι αναφέρθηκε μεταξύ... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Η Άννα Μαρία Ψυχαράκη καρφώνει τη Σοφία Δανέζη -Oύτε ένα συγγνώμη για όλα αυτά που μου έκανε στο Big Brother

Διαβάστε Περισσότερα στο spoilers
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Άννα Μαρία Ψυχαράκη «καρφώνει» τη Σοφία Δανέζη λίγους μήνες μετά τη νίκη της

Μπορεί να έχει ξεκινήσει το Big Brother 2 όμως οι κόντρες του πρώτου κύκλου φαίνεται πως συνεχίζονται.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Η Άννα Μαρία Ψυχαράκη «κάρφωσε» την Σοφία Δανέζη: Ούτε ένα συγγνώμη για όλα αυτά που μου έκανε

Στην κάμερα της εκπομπής «Love It» παραχώρησε δηλώσεις η νικήτρια του περσινού Big Brother, Άννα Μαρία Ψυχαράκη. Η Κρητικιά δικηγόρος κλήθηκε να σχολιάσει τις δηλώσεις της Σοφίας Δανέζη με την οποία κατά τη διάρκεια της συγκατοικήσεως τους στο σπίτι του Big Brother, η μεταξύ τους σχέση ήταν εκρηκτική και οι καβγάδες τους πολλοί και συνεχείς. «Η Άννα Μαρία Ψυχαράκη μπήκε μελετημένη», δήλωσε πρόσφατα η Σοφία Δανέζη για τη νικήτρια του reality. Η Άννα Μαρία Ψυχαράκη έδωσε την απάντησή της, αναφέροντας: «Δόξα τω Θεώ έχω πάρα πολύ κόσμο που με ενημερώνει. Εγώ δεν είχα χρόνο να δω τη συνέντευξη της κοπέλας. Θλίβομαι γιατί για άλλη μια φορά αυτά τα άτομα προσπαθούν να σταθούν στην επικαιρότητα χ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ spoilers

Εθνική Ελλάδας: Εντάχθηκαν στις προπονήσης Λαρεντζάκης-Λούντζης

WTA 1000: Ήττα και αποκλεισμός για τη Σάκκαρη

Πατέρας Αντώνιος: Δεν παραπέμπεται σε δίκη με τις έρευνες να συνεχίζονται

Αγρότες: Επιστρέφουν στα μπλόκα τους

Ν. Ανδρουλάκης: «Το Flyover είναι ακόμα ένα πείραμα»

Ντουμπάι: Νικηφόρα ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της η Σάκκαρη