Κωνσταντίνος Μπογδάνος: «Ο κ@λ@ς του καθενός είναι ιερός»

11:42 - 07/09/2021

Μια εφ΄ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος στην κάμερα του Πρωινού και τον δημοσιογράφο Θάνο Βάγιο. Ο […] The post Κωνσταντίνος Μπογδάνος: «Ο κ@λ@ς του καθενός είναι ιερός» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κωνσταντίνος Μπογδάνος – «Ο κ@λος του καθενός είναι κάτι το ιερό»

«Έχω άπειρους φίλους ομοφυλόφιλους, έχω φίλες τρανσέξουαλ. Είμαι ένας άνθρωπος ο οποίος ποτέ δεν έχει κρίνει τον πλησίον του από την έμφυλη του ταυτότητα» δηλώνει ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος

Διαβάστε το στο in.gr

Κωνσταντίνος Μπογδάνος – «Ο κ@λος του καθενός είναι κάτι το ιερό»

«Έχω άπειρους φίλους ομοφυλόφιλους, έχω φίλες τρανσέξουαλ. Είμαι ένας άνθρωπος ο οποίος ποτέ δεν έχει κρίνει τον πλησίον του από την έμφυλή του ταυτότητα» δηλώνει ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος

Διαβάστε το στο tanea.gr

Κωνσταντίνος Μπογδάνος: Ο κ…ος του καθενός είναι κάτι ιερό

Με… ιδιαίτερο τρόπο απάντησε ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος σε όσους του προσάπτουν ομοφοβικές δηλώσεις. «Έχω άπειρους φίλους ομοφυλόφιλους, έχω φίλες τρανς. Είμαι ένας άνθρωπος ο οποίος ποτέ δεν έχει κρίνει τον πλησίον του από την έμφυλη του ταυτότητα. Θα πω κάτι και, αν θέλεις, κόψε το… Ο κ@λ@ς του καθενός είναι κάτι το ιερό» δήλωσε μιλώντας στον ΑΝΤ1 ο βουλευτής της ΝΔ. Δεν παρέλειψε να μιλήσει και για το μεταναστευτικό λέγοντας ότι κατά τη γνώμη του, οι Αφγανοί εν προκειμένω και εν γένει οι πρόσφυγες πολέμου, πρέπει να μένουν στην πατρίδα τους και να πολεμούν. «Από τη μία μεν είμαι ένας άνθρωπος ο οποίος είμαι υπέρ των δικαιωμάτων των ΛΟΑΤΚΙ και από την άλλη είμαι ένας άνθρωπος που λέει ευθ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κωνσταντίνος Μπογδάνος: Ο κώλος του καθενός είναι κάτι ιερό – Η ταυτότητά μου γράφει λάθος ύψος

Ο βουλευτής μεταξύ άλλων αποκάλυψε το πραγματικό του ύψος ενώ επιτέθηκε ξανά στους πρόσφυγες από το Αφγανιστάν...

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Κωνσταντίνος Μπογδάνος: "Ο κ@λος του καθενός είναι κάτι το ιερό" [Βίντεο]

"Ο κ@λoς του καθενός είναι κάτι το ιερό" τόνισε ο δημοσιογράφος και βουλευτής της ΝΔ στην πρωινή εκπομπή της Φαίης Σκορδά και του Γιώργου Λιάγκα

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Κωνσταντίνος Μπογδάνος: Ο κ@λ@ς του καθενός είναι κάτι το ιερό – Τι είπε για το ύψος του

Ποια θέση κράτησε για το μεταναστευτικό και τους αφγανούς πρόσφυγες

Διαβάστε το στο news.gr

Κωνσταντίνος Μπογδάνος: “Ο κ…ος του καθενός είναι κάτι ιερό”

Mε… ιδιαίτερο τρόπο απάντησε ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος σε όσους του προσάπτουν ομοφοβικές δηλώσεις. «Έχω άπειρους φίλους ομοφυλόφιλους, έχω φίλες τρανς. Είμαι ένας άνθρωπος ο οποίος ποτέ δεν έχει κρίνει τον πλησίον του από την έμφυλη του ταυτότητα. Θα πω κάτι και, αν θέλεις, κόψε το… Ο κ@λ@ς του καθενός είναι κάτι το ιερό» δήλωσε μιλώντας […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Μπογδάνος: Ο κ@λ@ς του καθενός είναι ιερός

Στην τηλεόραση του ΑΝΤ1 και στην εκπομπή «Το Πρωινό!», μίλησε ο βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας, Κωνσταντίνος Μπογδάνος. Ο κ. Μπογδάνος αναφέρθηκε για τους ΛΟΑΤΚΙ αλλά... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Μπογδάνος: Ο κ@λ@ς του καθενός είναι ιερός

Διαβάστε το στο spoilers

Μπογδάνος: Ο κ@λος του καθενός είναι κάτι το ιερό

Σε μια δήλωση που δεν έχουμε συνηθίσει να βγαίνει από το στόμα βουλευτή προχώρησε ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος κατά τη διάρκεια τηλεοπτικής του συνέντευξης στον ΑΝΤ1.Τις απόψεις του περί σεξουαλικής ταυτότητας ανέλυσε μεταξύ άλλων ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος μιλώντας στην κάμερα του «Πρωινού», στον ΑΝΤ1. Ο βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας είπε ότι είναι υπέρ της ΛΟΑΤΚΙ κοινότητας, αλλά από την άλλη, όπως είπε, «δεν χωράει ούτε ένας Αφγανός ή Πακιστανός παραπάνω στην Ελλάδα. Γιατί; Διότι δεν θέλουν οι συγκεκριμένοι άνθρωποι να ενταχθούν σε μία χώρα δυτική, φιλελεύθερη, δημοκρατική, ελεύθερη». «Αγαπώ την ελεύθερη κοινωνία, οι ισλαμιστές πετούν τους ομοφυλόφιλους από τις ταράτσες. Και έρχονται εδώ κι αντί ν

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Μπογδάνος: Ο κώ..ς του καθενός είναι κάτι ιερό

Μπογδάνος: Ο βουλευτής της ΝΔ μίλησε για τα δικαιώματα της ΛΟΑΤΚΙ κοινότητας, καθώς και τους πρόσφυγες από το Αφγανιστάν.

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Κωνσταντίνος Μπογδάνος – «Ο κ@λος του καθενός είναι κάτι το ιερό»

«Έχω άπειρους φίλους ομοφυλόφιλους, έχω φίλες τρανσέξουαλ. Είμαι ένας άνθρωπος ο οποίος ποτέ δεν έχει κρίνει τον πλησίον του από την έμφυλη του ταυτότητα» δηλώνει ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος

Διαβάστε το στο to10.gr

Κωνσταντίνος Μπογδάνος: "Ο κ@@@@ του καθενός είναι κάτι το ιερό"

"Έχω άπειρους φίλους ομοφυλόφιλους, έχω φίλες τρανσέξουαλ"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»

MasterChef: Τον καθαίρεσαν από αρχηγό και νευριασμένος δεν θέλει ούτε τον Θεό για αντίπαλο

Δημήτρης Κόκοτας: Σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Χρήστος μαθαίνει την αλήθεια και παθαίνει κρίση

Πίτσα Παπαδοπούλου: «Δεν αγαπάω τη δουλειά, ακόμα είμαι τρομαγμένη»